تاریخ درج خبر : 1393/09/01
کد خبر : ۳۹۹۷۰۱
+ تغییر اندازه نوشته -

اولین همایش زنان اثرگذار در استان برگزار می‌شود

رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان از برگزاری اولین همایش زنان اثر گذار در 9 آذرماه با محوریت کمیته امداداستان ومشارکت امور بانوان استانداری، شهرداری و شورای اسلامی شهر یاسوج ، اداره کل کتابخانه های عمومی وبانک مهر اقتصاد استان خبر داد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، مصیب حیدری گفت: همایش زنان اثر گذار استان در نهم آذرماه سال جاری همزمان با ولادت باسعادت امام رضا(ع) در سالن جلسات کتابخانه عمومی استان واقع در بلوار آیت اله کاشانی راس ساعن 10 تا12 صبح به منظور بهره گیری از ظرفیت زنان در راستای حمایت های مادی و معنوی از ایتام ونیازمندان برگزار می شود.
وی به ظرفیت حضور زنان در جامعه اشاره کرد و اظهار داشت: زنان در اکثر عرصه های جامعه مشارکت و حضوری فعال دارند و شایسته است که در عرصه مسائل نیکوکاری و احسان و انفاق نیز به مانند زمان جنگ با یک بسیج همگانی پیشگام شوند.
حیدری هدف از برگزاری همایش زنان اثرگذار را گسترش فرهنگ نیکوکاری ،انفاق و احسان با حضور زنان موثر و اثرگذار در جامعه عنوان کرد و گفت: ضمن شرکت زنان در این همایش انتظار این است که هرکدام در جهت تشکیل هسته ها و حلقه های نیکوکاری در استان همکاری نمایند.
وی از همه زنان فعال ،نخبه و اثرگذار استان دعوت نمود تا باحضور فعال در این همایش شرکت نموده و گامی موثر در راستای حمایت از امورات معنوی در ایتام نیازمندان کمیته امداد بردارند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد