تاریخ درج خبر : 1393/09/02
کد خبر : ۳۹۹۸۹۷
+ تغییر اندازه نوشته -

راه‌اندازی دو کلینیک تخصصی در دهدشت

رئیس بیمارستان امام خمینی از راه اندازی دو کلینیک درمان تخصصی جهت رفاه حال بیماران در دهدشت خبر داد.

دکتر امین یوسفی نیا در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: کلینیک شماره یک امام سجاد را به زنان و اطفال و کلینیک شماره دو امام سجاد در اختیار دیگر متخصصین قرار گرفت.IMG-20141120-WA0012

وی افزود: با تدارک خرید دستگاه تشخیص، مانند سونوگرافی، اندوسکوپی، نوار مغز، نوار عصب و استقرار آنها در ساختمان های موجود در درمانگاه تخصصی شماره دو شاهد ارائه خدمات کامل در این کلینیک خواهیم بود.

رئیس بیمارستان امام خمینی بیان داشت: با تامین بیست دو متخصص جدید درهمه رشته ها امسال شاهد حضور بعضی از متخصصین پس از سالها در شهرستان هستیم که میتوان به استقرار سه متخصص طب اورژانس به صورت شبانه روزی دراورژانس و متخصص عفونی در شهرستان اشاره کرد.

یوسفی نیا ادامه داد: به شرط آماده شدن فضای لازم درشهرستان های چرام و لنده برنامه تامین متخصص داخلی، اطفال و زنان را هفته ای دو تاچهار روز خواهیم داشت و از نیمه اول آذر اعزام متخصصین به این شهرستان ها عملیاتی خواهدشد.

این مسئول درپاسخ به سئوال خبرنگار سایت استان مبنی بر اینکه برای بیماری های لاعلاج و سرطانی و ام اس چه اقداماتی انجام دادید؟ اظهار داشت: برای بیماری های خاص وسرطانی چون متخصص اینولوژی نداریم و توان شهرستان در حدی نیست که بتوان این بخش فعال کرد، بیماران خاص را به بیمارستان شهید رجایی استان برای مداوا می فرستیم و فقط بیماران ام اس دارو های خود رادر این بیمارستان دریافت می کنند.

دکتر امین یوسفی نیا از کاهش آمار سی درصدی سزارین در این شهرستان گفت که ده درصد کمتر از آمار کشوری است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • امیر علی گفت:

    سلام.به نظر من مرکز استان را نیز منتقل کنید ،یا به دهدشت جدید تغییر نام دهید.وقتی مرکز استان بیمارستان تخصصی ندارد پس مرکز استان را به دهدشت منتقل کنید

پربازديد