تاریخ درج خبر : 1393/09/03
کد خبر : ۴۰۰۶۴۹
+ تغییر اندازه نوشته -

چهارمین جلسه کمیته اجرایی کنگره آیت الله ملک‌حسینی برگزار شد

چهارمین جلسه کمیته اجرایی کنگره ملی حضرت آیت‌الله ملک‌حسینی(ره) با حضور مدیران کل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، اداره‌کل آموزش و پرورش،اوقاف و امور خیریه، امور فرهنگی دانشگاه یاسوج، رئیس دانشگاه پیام‌نور و سایر اعضاء در استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

IMG_۲۰۱۴۱۱۲۳_۰۹۰۱۲۶-334x187

عنایت‌الله نجیب‌زاده رئیس دانشگاه پیام‌نور کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: کمیته اجرائی کنگره ملی حضرت آیت‌الله ملک‌حسینی فعال و همواره پذیرای علاقمندان به شرکت در این کنگره است و امیدواریم همچنان آثار خوبی را در از طرف دوستداران آن بزرگوار به دست ما برسد.

نجیب‌زاده در ادامه اظهارات خود از دستگاه‌های اجرائی استان کهگیلویه و بویراحمد خواست تا با همکاری و حضور در کمیته‌های مختلف این کنگره ملی دانشگاه‌ پیام‌نور را در اجرای هر چه بهتر کنگره به خصوص در زمینه های مالی انجام دهند چرا که این کنگره در معرفی بزرگان و استان ما نقش بسیار خوبی را ایفا خواهد کرد.

دبیر کنگره ملی حضرت آیت‌الله ملک‌حسینی تصریح کرد: دستگاه‌های مختلف می‌توانند در کمیته‌های مختلف با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته حضور داشته باشند تا کیفیت این همایش حفظ شود و امیدواریم که تمام دستگاه ها یی که به ما قول همکاری و مساعدت داده اند تا آخر ما را یاری کنند.

مدیرکل فرهنگی و امور اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در این نشست با تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره رشادت‌های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، اظهار کرد: کنگره ملی آیت‌الله ملک‌حسینی باید در شأن آن مجتهد دینی و عالم ربانی برگزار شود و امیداوریم دستگاه‌ها با توجه به امکانات و ظرفیت‌های که دارند برای بهتر برگزار شدن این کنگره از هم‌اکنون هماهنگ و فعال شوند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • motahar گفت:

    تشکر از سایت استان به خاطر انعکاس مطلوب اخبار ورویدادهای مختلف استان

پربازديد