تاریخ درج خبر : 1393/09/03
کد خبر : ۴۰۰۶۷۳
+ تغییر اندازه نوشته -

واژگونی اتوبوس مسافربری در یاسوج 33 مجروح برجای گذاشت/ اسکان مسافران در مسجد امام حسن(ع)

رییس روابط عمومی اورژانس 115کهگیلویه وبویراحمد گفت: واژگونی اتوبوس یزد- آبادان درتنگه مهریان یاسوج 33 مجروج برجای گذاشت.

واژگونی اتوبوس حامل عمره‌گزاران فلسطینی در اردن

محمدرضا قنبری افزود: با اعزام آمبولانس های ستاد مدیریت بحران مجروحان به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج اعزام شده اند.

وی اظهار کرد: خوشبختانه تاکنون این حادثه فوتی نداشته است و خدمات رسانی به مجروحان آن ادامه دارد.

قنبری اظهارکرد: با واژگونی این اتوبوس مسوولان عضو ستاد بحران کهگیلویه بویراحمد به محل حادثه و بیمارستان شهید بهشتی باسوج برای ارایه خدمات رسانی به مسافران آسیب دیده بسیج شدند.

وی اظهارکرد: مسافران شامل 25 مرد، 14 زن و 3 کودک هستند.

فرمانده پلیس راهنمایی و رانندگی کهگیلویه و بویراحمد ناتوانی راننده اتوبوس در کنترل وسیله نقلیه به دلیل سرعت بالا را علت این حادثه اعلام کرده است.

مداوای مجروحین اتوبوس واژگون شده در محور کاکان- یاسوج

پژمان نیک‌اقبالی معاون امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: در این اتوبوس ۴۲ نفر مسافر حضور داشت که ۴۰ نفر آنها مجروح و زخمی شدند که به سرعت و با همکاری مرکز اورژانس و سازمان هلال‌احمر مجروحین به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال یافت.

معاون امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این تصادف در ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه شب اتفاق افتاد، گفت: ۳۳ نفر از مسافران مجروح شدند که همه آنها به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال پیدا کردند.

نیک‌اقبالی از اسکان سایر مسافرن در مسجد امام حسن(ع) یاسوج خبرداد و افزود: تمام امکانات رفاهی از جمله وسایل گرمایشی، خوراکی و بهداشتی در اختیار آنها قرار گرفته است.

وی از مرکز اورژانس، هلال احمر، تیم پزشکی بیمارستان شهید بهشتی یاسوج، آتش‌نشانی، نیروی انتظامی، فرمانداری بویراحمد و مجموعه مدیریت بحران استان کهگیلویه و بویراحمد تشکر و قدردانی کرد و اظهار داشت:  اولین آمبولانس اورژانس بعد از اطلاع خبر در محل حضور پیدا کردند و به مدت ۲۰ دقیقه کلیه مجروحین به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال یافتند.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: دو نفر از مجروحین نیاز به اتاق عمل داشتند که هم‌اکنون و در زمان مخابره خبر در اتاق عمل در حال عمل جراحی هستند.

وی افزود: سایر مجروحین به صورت سرپایی و بیرون از اتاق عمل مداوا شدند.

هوشنگ‌ یاری‌پور فرماندار بویراحمد از اقدام به موقع و سریع اورژانس، هلال احمر، کادر پزشکی بیمارستان، نیروی انتظامی و کلیه دستگاه‌های مدیریت بحران شهرستان بویراحمد قدردانی و اظهار کرد: هم‌اکنون مجروحین اتوبوس واژگون شده محور کاکان-یاسوج در بیمارستان شهید بهشتی در حال درمان هستند و تیم‌پزشکی این بیمارستان خدمات به این مسافران ارائه می‌دهند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد نیز تصریح کرد: از ۴۲ مسافر ۴۰ مصدوم توسط آمبولانس‌های ۱۱۵ به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج منتقل شدند.

جلال پورانفرد در ادامه اظهار کرد: دو نفر از مصدومین در اتاق عمل و بقیه در حال رسیدگی تیم متخصیص بیمارستان شهید بهشتی یاسوج هستند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد