تاریخ درج خبر : 1393/09/03
کد خبر : ۴۰۰۸۱۳
+ تغییر اندازه نوشته -

نوروزی: مجتمع فرهنگی و هنری گچساران به ۱۵ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران از پیشرفت فیزیکی ۸۵ درصدی مجتمع فرهنگی و هنری این شهرستان خبر داد و گفت: برای تکمیل پروژه مجتمع فرهنگی و هنری این شهرستان حدود ۱۵ میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گچساران، امیرحسین نوروزی در حاشیه بازدید از پروژه مجتمع فرهنگی و هنری این شهرستان، اظهار داشت: مجتمع فرهنگی و هنری گچساران در سال 83 کلنگ زنی شد و در حال حاضر از پیشرفت فیزیکی 85 درصدی برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه مساحت کل این پروژه 9 هزار و 600 مترمربع بوده است، افزود: این پروژه در 3 طبقه و با زیربنای 3 هزار و 400 متر مربع در حال ساخت بوده است.

سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران به میزان اعتبار این پروژه اشاره و خاطرنشان کرد: میزان اعتبار پروژه مجتمع فرهنگی و هنری این شهرستان 360 میلیارد ریال بوده است.

نوروزی با اشاره به اینکه تاکنون 20 میلیارد ریال اعتبار برای این پروژه هزینه شده است، افزود: برای تکمیل این پروژه فرهنگی و هنری حدود 15 میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است.وی عنوان کرد: در صورت سرعت بخشیدن به روند ساخت، مجتمع فرهنگی و هنری گچساران تا پایان امسال تکمیل و به بهره‎‌برداری می‌‎رسد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد