تاریخ درج خبر : 1391/07/14
کد خبر : ۴۰۱۴
+ تغییر اندازه نوشته -

گردش 1620 میلیارد ریالی حساب‌های بانکی شرکت نفت گچساران

سایت استان: مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران گفت: در شش ماه نخست امسال میزان گردش حساب‌های جاری و سرمایه‌ای این شرکت در بانک‌های گچساران افزون بر ‌یک‌هزار و 620 میلیارد ریال بوده است.
غلامرضا پاکدل اظهار کرد: شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران یکی از شرکت‌های مهمی بوده که نقش مؤثری در فعالیت‌های اقتصادی، فرهنگی و ورزشی این شهرستان داشته است.

پرداخت 280 میلیارد ریال مالیات بر ارزش افزوده توسط نفت گچساران در سال 90

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران ابراز داشت: پرداخت مالیات‌های مختلف از جمله مالیات بر ارزش افزوده به مبلغ 220 میلیارد ریال در سال 89 و 280 میلیارد ریال در سال 90 گامی مهم و غیر مستقیم در راستای کمک به خدمات شهری بوده است.

پاکدل عوارض سال 90 این شرکت را افزون بر هفت میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: هزینه آب، برق و تلفن در قسمت‌های مختلف شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران بیش از 238 میلیارد ریال در سال 90 بوده است.

وی با بیان اینکه 65 درصد خرید مورد نیاز این شرکت از واحدهای تولیدی و صنعتی و اصناف گچساران تأمین می‌شود، بیان داشت: افزون بر 337 میلیارد ریال کالا در راستای برطرف کردن مایحتاج این شرکت خریداری شده است.

پاکدل خاطرنشان کرد: این میزان خرید نشان‌دهنده تأثیرات و خدمات مثبت، مستقیم و مهم این شرکت در افزایش توان اقتصادی در گچساران است.

وی هزینه‌های خدمات پیمانکاری در شرکت نفت در سال 90 را بیش از 619 میلیارد ریال عنوان کرد و ادامه داد: هزینه‌های کار و سرمایه‌ای نیز افزون بر 150 میلیارد ریال بوده است.

پاکدل استفاده از گردش حساب‌های بانکی نیروهای وابسته به این شرکت را گامی مهم و تأثیرگذار در راستای خدمات‌دهی مثبت و غیرمستقیم به جامعه شهری گچساران دانست.

وی تصریح کرد: طی سال 90، گردش حساب جاری و سرمایه‌ای در بانک‌های گچساران افزون بر دو هزار و 750 میلیارد ریال بوده است.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران عنوان داشت: در شش ماهه نخست امسال نیز مبلغی افزون بر یک هزار و 620 میلیارد ریال گردش حساب‌های بانکی متعلق به این شرکت صورت گرفته است.

تنها سینمای فعال کهگیلویه و بویراحمد در شرکت نفت گچساران است

پاکدل با اشاره به فعالیت‌های گسترده فرهنگی و ورزشی شرکت نفت گچساران گفت: شرکت نفت گچساران نقش مهمی در معرفی ورزشکاران در رشته‌های مختلف ورزشی به کهگیلویه و بویراحمد و ورزش کشور دارد.

وی افزود: قهرمانان زیادی از ورزش نفت به تیم‌های ملی دعوت شده‌اند و این شرکت در حمایت از ورزشکاران برنامه‌ریزی مطلوبی داشته است.

پاکدل با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی و هنری در این شرکت یادآور شد: شرکت نفت و گاز گچساران در کنار تولید صیانتی نفت توجه ویژه‌ای به مسائل فرهنگی دارد.

وی تصریح کرد: تنها سینمای فعال در استان نیز مربوط به شرکت نفت گچساران بوده و کتابخانه این شرکت نیز یکی از بهترین کتابخانه‌های کهگیلویه و بویراحمد از نظر کتاب و کتابخوانی و عنوان‌ کتاب‌ها محسوب می‌شود.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد