تاریخ درج خبر : 1393/09/04
کد خبر : ۴۰۱۵۴۹
+ تغییر اندازه نوشته -

شرکت فولاد دنا آسیا در منطقه سقاوه تاسیس می‌شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با تلاش های استاندار استان، نماینده شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجل شورای اسلامی و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و عنایت وزیر صنعت، معدن و تجارت جواز تأسیس طرح بزرگ زنجیره فولاد شرکت فولاد دنا آسیا صادر گردید.

IMG_0553

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده با بیان اینکه پیگیری ها صورت گرفته و جلسات متعدد مجموعی مدیریتی استان با وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاونین وزیر در خصوص اخذ مجوزات لازم بالاخره به نتیجه رسید افزود: عملیات اجرایی و کلنگ زنی شرکت فولاد دنا آسیا در آینده ای نزدیک انجام خواهد شد.

دیودیده میزان سرمایه گذاری این طرح عظیم صنعتی را افزون بر شش میلیون و بیست و چهار هزار میلیون ریال عنوان نمود و اظهار داشت: با بهره برداری از این طرح بزرگ صنعتی رشد و توسعه و اشتغالزایی چشم گیری را در صنعت و تولید استان خواهیم بود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد: این طرح عظیم فولاد در منطقه سقاوه مارگون شهرستان بویراحمد و در زمینه تولید کنسانتره آهن، گندله آهن و آهن اسفنجی به شکل گندله و کلوخه با ظرفیت تولید سالانه سه میلیون و دویست تن به بهره برداری خواهد رسید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ش. علیزاده گفت:

    آقای استاندار چنین طرحهایی خیانت به استان است . آقای استاندار این نوع طرحها جز آلودگی برای محیط زیست پیامد دیگری ندارد . آقای استاندار بیایید طرحهایی را دز استان تصویب و اجرا کنید که قاطبه مردم استان از آن بهره مند شوند . آقای استاندار بیایید طرحهایی را تصویب کنید که مضر به حال طبیعت بکر و آب و هوای پاک استان نباشه . آقای استاندار طرحهایی صنعتی بزرگ جز سزطان پیامد دیگری برای مردم و محیط زیست آنها در استان ندارد . آقای استاندار بروید اراضی و طبیعت پیرامون فولاد مبارکه اصفهان و فولاد خوزستان در اهواز را ببینید آنوقت پیرامون اینگونه طرحها تصمیمگیری کنید . آقای استاندار مانع این خیانت شوید . آقای استاندار با این پول میشود کل صحرای مارگون را تبدیل به بزرگترین مجموعه فرهنگی بدون آلاینده برای محیط زیست و مردم کرد . آقای استاندار صنعت در استان ما چیز بیخودی است نه اینکه صنعت بد است بلکه محیط زیست و فضای طبیعی و زیبا و قشنگ و خوش آب و هوای استان ما اینگونه طرحها را بر نمی تابد . آقای استاندار دارم فریاد میزنم جلوی اینگونه طرحها را بگیرید .

  • حرف بی حساب گفت:

    همش سی بیراحمد بالا و وسطی پی ایما چه دهدشت دوگنبزون – باشت چروم ایننه هم در فکرتون بوه

پربازديد