تاریخ درج خبر : 1393/09/04
کد خبر : ۴۰۱۵۷۱
+ تغییر اندازه نوشته -

سه انتصاب جدید در شرکت آبفای شهری استان

با حضور معاونین، مدیران و کارکنان ستادی آبفای شهری کهگیلویه و بویراحمد آئین تودیع و معارفه سه تن از مدیران این شرکت برگزار شد.

انتصاب

سید علی لدنی‌نژاد در ابتدای این مراسم با اشاره به اینکه ایجاد تغییرات در بدنه هر دستگاه باعث ایجاد تحرک و پویایی هر دستگاه می‌شود، اظهار کرد: برای داشتن مجموعه خلاق انجام تحولات امری اجتناب ناپذیر است.

مدیر عامل آبفای کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ایجاد تغییر در بدنه مدیران و معاونان به معنای نفی تلاش زحمات این مدیران نیست، گفت: یکی از رویکردهای اصلی آبفای شهری استفاده از تجربیات علمی و عملی مدیرانی است که تودیع می‌شوند و آنها نیز باید سعی کنند تجربیات خود را به نیروهای جدید انتقال دهند.

مدیر عامل آبفای شهری عنوان کرد: بدون شک استفاده از تجربه مدیران و معاونان با سابقه باعث سرعت گرفتن امور آبفای شهری خواهد شد.

در پایان این مراسم طی احکام جداگانه از سوی مدیرعامل آبفای کهگیلویه و بویراحمد علیرضا جنتی به سمت سرپرست معاونت برنامه‌ریزی، غلامرضا عباسی به سمت سرپرست معاونت مالی و پشتیبانی و محمد رضا غلامی به سمت سرپرست دفتر نظارت و ارزیابی شرکت آبفای شهری استان منصوب شدند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد