تاریخ درج خبر : 1393/09/04
کد خبر : ۴۰۱۵۸۲
+ تغییر اندازه نوشته -

چهره یاسوج از حضور گدایان پاک می‌شود

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان بویراحمد از جمع آوری متکدیان از سطح شهرستان خبر داد و گفت: بزودی چهره شهر یاسوج از حضور متکدیان پاک خواهد شد.
نصیر پورعلی با بیان این مطلب اظهار داشت: متاسفانه مدتی است در سطح شهر یاسوج با متکدیانی برخورد می کنیم که بیشتر اتباع بیگانه ای است که وارد ایران شدند.

عکس۰۱۴۵
وی افزود: این اشخاص که با سوء استفاده از باورهای مذهبی مردم تکدی گری می کنند، بعضا دارای جرائم و بزه های مختلف هستند که باید با آنان برخورد جدی صورت گیرد.
این مسئول خاطر نشان کرد:حضور کودکان خیابانی و متکدیان در سر چهار راه ها و معابر اصلی، چهره شهر را از همه نظر زشت و نازیبا کرده و زمینه ساز نارضایتی شهروندان شده است.
معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری شهرستان بویر احمد یادآور شد: این افراد که به صورت سازمانه یافته در مناطق مختلف شهر حاضر می شوند علاوه بر ناهمگون کردن منظر شهر، بستر ساز انواع جرایم و شیوع بیماری در سطح شهرستان هستند که با توجه به تدابیر اتخاذ شده بزودی برخوردی جدی با این افراد صورت خواهد گرفت.
معاون سیاسی و اجتماعی شهرستان بویراحمد اضافه کرد: ارتقاء فرهنگ عمومی برخورد با این افراد و هدفمند کردن نذورات و هدایای مردمی به نهادها و ارگانهای ذی صلاح یکی از راههای برخورد و جلوگیری از افزایش این افراد در سطح شهرستان خواهد بود.
پور علی تصریح کرد:با همکاری شهرداری برا اولین بار در شهر یاسوج کمپی ایجاد کردیم که از چند رو آینده متکدیان سطح شهر جمع اوری به انجا انتقال دداده می شود.
وی ادامه داد:با همکاری نیروی انتظامی اتباع بیگانه به پایگا های مرزی انتقال داده و کودکان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد و بهزستی قرار می گیرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • سمین گفت:

    خاک تو سرتون!
    عوض اینکه اشتغال ایجاد کنن،به قدا گشنه ها فشار میارن

پربازديد