تاریخ درج خبر : 1391/07/17
کد خبر : ۴۰۱۸
+ تغییر اندازه نوشته -

حمله شدید تاجگردون به احمدی نژاد

غلامرضا تاجگردون نائب رییس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت:هنوز برای ورود جدی به انتخابات زود است نه اصولگرایان و نه اصلاح طلبان تصمیم نهایی خود را در این رابطه نگرفته اند و به نظر آشوب در هر دو خانه وجود دارد ، اما اصلاح طلبان آرام ترند زیرا گویا بنایی برای شرکت در انتخابات ندارند و یا نظری بر اجماع بر روی یک نفر.


وی افزود:دربین اصولگرایان رسیدن به یک یا دو کاندیدای واحد دشوار شده است؛ البته فضای عمومی و سیاسی جامعه می طلبد که اصولگرایان در پرداختن به موضوعات اعتدال را رعایت کرده و آحاد جامعه را تشویق به شرکت در انتخابات کند.
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سهم عمده ی این بحران های اخیر و نابسامانی های پیش آمده را ناشی از مصاحبه اخیر و بد رییس جمهور می دانم ؛ ایشان با مصاحبه اش بازار را مشوش کرد و عملا به مردم گفت ، نشان داد و القا کرد که دولت نمی تواند کاری کند و بازار به دست چند دلال بالا و پایین می شود ؛ رییس دولت نباید اینگونه صحبت کند.
نماینده مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: عامل عمده  اتفاقات اخیر و مساله بازار در مصاحبه رییس جمهور رخ داد و حالا اگر خود رییس جمهور نمی تواند ، از یکی از وزرا بخواهد که از مردم عذر خواهی کند .
وی در ادامه با اشاره به ازحد نصاب گذشتن طرح سوال از رییس جمهور گفت: من هم شاید سوال از رییس جمهور را امضا کنم ، ولی سوال از ایشان نمی تواند هیچ سهمی را در آرام کردن اوضاع داشته باشد و از سویی با توجه به شرایط فعلی امکان پذیر نیست که عدم کفایت لحاظ شود ؛ البته عدم کفایت اقتصادی و سیاسی متفاوت است اما به نظر شرایط کنونی عدم کفایت اقتصادی هم صادر نمی شود ، هرچند که ما خیلی وقت است که گفته ایم ایشان کفایت اقتصادی ندارند.

منبع: بویر نیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد