تاریخ درج خبر : 1393/09/05
کد خبر : ۴۰۲۸۴۶
+ تغییر اندازه نوشته -

اصلاح و بازسازی 7 کیلومتر شبکه آب شهری

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی آبفای کهگیلویه و بویراحمد مسعود مرادیان صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به مهم ترین وظایف معاونت مهندسی و توسعه شرکت آبفای شهری اظهار کرد: بخش اعظم وظایف این معاونت در زمینه احداث، توسعه و بازسازی شبکه آب و اجرای خط انتقال است.
معاون مهندسی و توسعه شرکت آبفای کهگیلویه و بویراحمد افزود: احداث و توسعه خط انتقال شبکه فاضلاب ، احداث تصفیه خانه فاضلاب و حفر چاه از دیگر وظایف این حوزه در شرکت آبفای شهری هستند.
مرادیان در ادامه با اشاره به اینکه در هفت ماهه سال جاری 5 کیلومتر احداث و توسعه شبکه آب در سطح شهرهای استان انجام شده است بیان کرد: در همین مدت بیش از 7 کیلومتر اصلاح و بازسازی شبکه آب صورت گرفته است.
معاون مهندسی و توسعه آبفای شهری کهگیلویه و بویراحمد افزود: توسعه 9 کیلومتری شبکه فاضلاب در شهرهای دارای شبکه فاضلاب از دیگر فعالیت‌های این معاونت بود.
مرادیان تصریح کرد: در هفت ماه گذشته 1000 هزار متر مکعب به مخازن آب شرب شهرهای دهدشت اضافه شد.
این مسئول در آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد:حفر یک حلقه چاه برای تامین آب شرب شهر یاسوج از دیگر فعالیت انجام شده در این حوزه بود.
معاون مهندسی و توسعه آبفای شهری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه میزان تخصیص اعتبارات حوزه مهندسی و توسعه آبفای کهگیلویه و بویراحمد در هفت ماهه اخیر نسبت به مدت مشابه گذشته افزایش یافته است عنوان کرد: همین موضوع باعث افزایش 20 درصدی پیشرفت پروژه های این معاونت نسبت به مدت مشابه سال گذشته شده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد