تاریخ درج خبر : 1391/07/17
کد خبر : ۴۰۳۰
+ تغییر اندازه نوشته -

حال جسمانی آیت الله ملک حسینی رو به بهبود است

فرزند آیت الله ملک حسینی (نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد) از روند بهبودی حال پدر خود خبر داد.

شمس الدین ملک حسینی در جمع خبرنگاران در بیمارستان نمازی شیراز گفت: طی چند ساعت گذشته حال جسمانی آیت الله ملک حسینی رو بهبودی رفته است.

وی ادامه داد: تلاش های لازم برای بهبودی حال نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویر احمد انجام شده و خوشبختانه در حال حاضر وضعیت جسمانی ایشان بهتر است.

فرزند آیت الله ملک حسینی تاکید کرد: پزشکان تمامی تلاش خود را انجام داده اند و ما از مردم تقاضای دعا برای رفع کسالت آیت الله ملک حسینی را داریم.

در حالیکه نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویر احمداز صبح امروز در بیمارستان نمازی شیراز بستری شده است، خبرنگاران برای جویا شدن وضعیت حال وی به بیمارستان مراجعه کردند اما با ممانعت دست اندرکاران بیمارستان مواجه شدند.

خبرنگاران خبرگزاریهای مختلف که از ساعت 16و 30 دقیقه امروز برای صحبت با فرزند آیت الله ملک حسینی خودشان را به بیمارستان نمازی رسانده بودند با وجود هماهنگیهای صورت گرفته با مسئولان امر در دانشگاه علوم پزشکی شیراز بازهم با ممانعت از ورود مواجه شدند.

 این چندمین بار است که خبرنگاران برای پوشش رویدادها و اخبار مرتبط با حوزه های مختلف این دانشگاه به محل رفته اند و با ممانعت از پوشش خبری آن رویداد مواجه شده اند.

منبع: مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد