تاریخ درج خبر : 1393/09/05
کد خبر : ۴۰۳۰۵۱
+ تغییر اندازه نوشته -

طعم دهنده 25 درصد محصولات لبنی کشور در یاسوج تولید می‌شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه بازدید از کارخانه تولید داروی گیاهی زردبند یاسوج گفت: افزون بر 25 درصد از طعم دهنده های تولیدات لبنی کشور در این کارخانه تولید می شود.IMG_0585
به گزارش سایت استان روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده اظهار داشت: وجود چنین واحدهایی در کهگیلویه و بویراحمد نشان از پتانسیل های بسیار در حوزه تولید و صنعت است و در آینده ای نزدیک استان حرفهای بسیاری برای گفتن در عرصه صنعت خواهد داشت و به جایگاه واقعی خود در این عرصه خواهیم رسید.
دیودیده با بیان اینکه مدیران این شرکت توانسته‌اند با درایت خود در اوج تنگناهای اقتصادی بدون کوچکترین مشکل به امر تولید در کشور کمک کنند افزود: این واحد صنعتی در کل کشور از جمله واحدهای صنعتی پویا به شمار می‌رود که هیچ‌گاه کیفیت را فدای کمیت نکرده و تاکنون در موضوع تولید با نوسان روبه‌رو نبوده‌ است
رئیس صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه 100 درصد محصولات تولیدی کارخانه زردبند یاسوج گیاهی است، افزود: چنین تولیداتی در سطح کشور بی نظیر است.
وی اظهار داشت: 50 محصول در کارخانه تولید داروی گیاهی زردبند یاسوج تولید می شود و این تنوع در کنار انحصاری بودن تولید برخی از محصولات امتیاز بزرگی برای این واحد صنعتی محسوب می شود.
دیودیده با بیان اینکه برند زردبند اکنون در سطح کشور نام و نشان مهمی را برای خود دست و پا نموده است افزود: صادرات محصولات زردبند طی هفته آینده به کشور سوئیس انجام خواهد شد.
رئیس صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد با ابراز امیدواری از این موضوع گفت: برند زردبند با تنوع و کیفیت عالی بازارهای جهانی را به تسخیر خود در خواهد آورد.
وی با اشاره به حماین همه جانبه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از این واحد، گفت: با توجه به برنامه های این کارخانه در جهت اجرایی نمودن طرح های توسعه و اضافه نمودن خطوط تولیدی جدید، مجموعه استان به خصوص بانکها باید حمایت های ویژه ای در خصوص تسهیلات، واگذاری زمین در شهرکهای صنعتی، معرفی و ترغیب کشاورزان در جهت کشت گیاهان مورد نیاز بعمل آورند تا زمینه اشتغال و بهبود شرایط کسب و کار با سرعت بیشتری در سطح استان انجام گیرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد