تاریخ درج خبر : 1393/09/06
کد خبر : ۴۰۳۹۵۱
+ تغییر اندازه نوشته -

ملاحظات علمی در برخی پروژه‌های عمرانی استان رعایت نمی‌شود

مدیرکل پدافند غیرعامل کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخی از پروژه‌های عمرانی در کهگیلویه و بویراحمد ملاحظات علمی را به درستی اجرا نمی‌کنند.

محمد مؤمن‌نسب در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت پدافند غیرعامل اظهار کرد: اجرای اصول پدافند غیرعامل در جنبه‌های مختلف باعث کاهش خسارت‌های اقتصادی و اجتماعی می‌شود به همین جهت باید گروه‌های مختلف اجتماع با این مقوله آشنایی لازم را داشته باشند.

مدیرکل پدافند غیرعامل کهگیلویه و بویراحمد افزود: پدافند غیرعامل جزء حوزه‌های اجرایی نیست و در واقع شان نظارتی و حاکمیتی دارد.

مومن‌نسب با بیان اینکه با اشاره به اینکه برخی از مدیران و نمایندگان استان از وظایف و رویکردهای پدافند غیرعامل بی‌خبر هستند و اطلاع چندانی در این زمینه ندارند، افزود: همین موضوع باعث شده که در اجرای پروژه‌های عمرانی چندان به لحاظ کردن مسائل فنی و اصول مرتبط با پدافند غیرعامل توجه چندانی نشود.

مدیرکل پدافند غیرعامل کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: متاسفانه در برخی موارد دیده می‌شود که ملاحظات علمی در اجرای پروژه‌های عمرانی در نظر گرفته نمی‌شود و اجرای پروژه‌ها صرفا به خاطر مسائل سیاسی و خوشایند سیاسیون است و به همین دلیل در آینده همین پروژه‌ها خود عاملی تهدیدآمیز خواهند شد.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد