تاریخ درج خبر : 1393/09/07
کد خبر : ۴۰۴۲۹۵
+ تغییر اندازه نوشته -

امیرنوروزی: سالن آمفی تئاتر مجهز در گچساران احداث می‌شود

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد گچساران گفت: گچساران نیازمند سالن تئاتر و نگارخانه است که این دو 6۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.221438_orig

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گچساران،امیرحسین نوروزی با اشاره به ضروری‌بودن وجود سالن آمفی تئاتر در این شهرستان، اظهار داشت: یکی از نیازهای شهرستان گچساران در حوزه فرهنگ و هنر، ساخت سالن آمفی تئاتر بوده است.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر گچساران از سالن آمفی تئاتر مجهز محروم بوده است، افزود: در نظر داریم که یک سالن آمفی تئاتر مجهز و به روز در این شهرستان احداث کنیم.

سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران گفت: پیشنهاد احداث یک سالن آمفی تئاتر 200 نفره را ارائه داده‌ایم و در صورت موافقت با این پیشنهاد، این سالن در مجاورت با مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان ساخته می‌شود.

نوروزی به میزان اعتبار مورد نیاز برای احداث سالن آمفی تئاتر اشاره کرد و افزود: ساخت این سالن نیازمند 50 میلیارد ریال اعتبار است.

وی به احداث سالن نگارخانه مجهز در گچساران اشاره کرد و گفت: پیشنهاد احداث این سالن را نیز داده‌ایم و ساخت آن نیازمند 10 میلیارد ریال اعتبار است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • سیددست افکن گفت:

    باسلام عرض ادب .امیرجان برازنده مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی میباشذ .

پربازديد