تاریخ درج خبر : 1391/07/17
کد خبر : ۴۰۴۸
+ تغییر اندازه نوشته -

جشنواره فیلم های کوتاه کودکان و نوجوانان در یاسوج آغاز شد

سایت استان: بیست و ششمین جشنواره بین المللی فیلم های کوتاه کودکان و نوجوانان با نمایش فیلم کوتاه’ دیو و دلبر’ در یاسوج آغاز شد.

معاون سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد روز سه شنبه در حاشیه آغاز به کار این جشنواره  اظهار داشت: این جشنواره به طور همزمان در 11 استان کشور و به مرکزیت اصفهان برگزار می شود و تا 22 مهرماه 91 ادامه دارد.

‘مهدی ابدالی’ بیان کرد: در این جشنواره فیلم های کوتاه مختلفی برای دانش آموزان مقطع پیش دبستانی، دبستانی و راهنمایی با موضوع کودک و نوجوان نمایش داده می شود.

وی با بیان اینکه حدود چهار هزار و 500 دانش آموز در این مقاطع تحصیلی فیلم های ارایه شده را تماشا خواهند کرد اظهار داشت: ‘دیو و دلبر’،’ترانه کوچک من’، ‘رویای سینما’ ، ‘قفل ساز’،’شیر تو شیر’ ،’هم بازی’ و ‘پرواز مرغابی’ از فیلم های این جشنواره است.

ابدالی عنوان کرد: این فیلم های کوتاه از ساعت 10 تا 12 ، 15 تا17 و17 تا 19 از روز 18تا 22مهرماه91 در سالن هنرنمای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یاسوج نمایش داده می شود.

وی هدف از نمایش این فیلم ها را ایجاد شور و نشاط در دانش آموزان،آگاهی بخشی به کودکان و نوجوانان و گرامیداشت هفته کودک عنوان کرد.

منبع:ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد