تاریخ درج خبر : 1393/09/07
کد خبر : ۴۰۵۲۳۶
+ تغییر اندازه نوشته -

عمران و آبادانی در روستای تلخسرو شتاب می گیرد

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد ودنا در مجلس شورای اسلامی در نشستی صمیمی با مردم روستای تلخسرو که در مسجد این روستا برگزار شده بود از شتاب گرفتن عمران وآبادانی در این روستا خبر داد.

غلامحمد زارعی ضمن تقدیر وتشکر از استقبال خوب مردم این روستا گفت:علی رغم پیشینه تاریخی روستای تلخسرو و فاصله کم آن با مرکز استان متاسفانه آنگونه که در شان این مردم و زیبنده آنان است زیر ساختهای آن به خوبی شکل نگرفته و تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله زیادی دارد.

P1120172

وی گفت از محل اعتبارات ماده 180 و اعتبارات متمرکز ملی مبلغ 600میلیون تومان برای بهسازی و آسفالت معابر این روستا تخصیص یافته است که عملیات اجرایی آن همین هفته آغاز می شود.

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا با اینکه اعتبار کافی وجود دارد و دیگر دلیلی برای کندی و سهل انگاری کار وجود ندارد از مدیر بنیاد مسکن و دهیار روستای تلخسرو خواست تا سریعا با انتخاب پیمانکار عملیات اجرایی بهسازی و آسفالت را شروع نمایند.

زارعی افزود: در صورتیکه این اعتبار جذب شود و بهسازی و آسفالت معابر سرعت بگیرد این اعتبار افزایش خواهد یافت.

وی در رابطه با روشنایی این روستا نیز گفت: طراحی روشنایی معابر تمام شده و در دستور کار اداره برق قرار گرفته و کلیه خیابانهای این روستا تا یک ماه آینده از نعمت روشنایی برخوردار خواهند شد.

زارعی با بیان اینکه هرگونه خدمت رسانی در روستاها نیازمند طرح هادی است از بنیاد مسکن شهرستان بویراحمد خواست تا دوماه آینده طرح هادی روستای تلخسرو نهایی شود ومردم این روستا جهت گرفتن خدمات هیچ دغدغه ای از نظر طرح هادی نداشته باشند.

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد ودنا در مجلس شورای اسلامی در مورد بلوار ورودی شهر یاسوج که از روستای تلخسرو می گذرد نیز گفت : به همراه استاندار از این بلوار بازدیدی داشتیم ومقرر شد که در جلسه ای با حضور استاندار ،مدیرکل راه ترابری وشهرداریاسوج برگزار ومشکلات تعریض این بلوار بررسی واقدام لازم صورت گیرد.

زارعی در این نشست نیز مبلغ 2میلیون تومان برای توسعه وتعمیر مسجد روستا ی تلخسرو اختصاص داد.

در این نشست صمیمی چند نفر از اهالی تلخسرو دغدغه ها وخواسته های عمومی مردم را مطرح کردند.

علی شیرایموری یکی از اهالی روستای تلخسرو که به نمایندگی از مردم این روستا سخن می گفت : مطالبه اصلی مردم این روستا را بحث بهسازی وآسفالت ،آب آشامیدنی ،روشنایی معابر وتعریض بلوار اصلی روستا را که ورودی شهر یاسوج است ذکر کرد وخواستار عنایت وتوجه بیشتر مسئولان به این روستا شد.

P1120159
زبیر بختیاری نائب رئیس شورای اسلامی روستای تلخسرو نیز در این نشست ضمن تقدیر وتشکر ار عنایت وتوجه خاص مسئولان به این روستا از روند کند روشنایی معابر انتقاد کرد وگفت انتظار می رود اداره برق شهرستان بویراحمد در این زمینه همکاری بیشتری داشته باشد.
وی طرح هادی روستا را از دغدغه های جدی مردم دانست که باید این طرح شتاب بیشتری بگیرد تا خللی در خدمات رسانی به مردم ایجاد نشود.
بختیاری خیر دنیا وآخرت مسئولان را در خدمت رسانی صادقانه به مردم دانست وگفت مردم صاحبان اصلی انقلاب هستند وباید مسئولان زمینه رفاه وآسایش آنان را فراهم آورند.
سیدولی موسوی یکی دیگر از اهالی روستای تلخسرو به قدمت تاریخی این روستا وهمجواری آن با مرکز استان اشاره کرد وگفت : زیر ساختها وامکانات اولیه در این روستا به خوبی شکل نگرفته که نیازمند توجه ویژه مسئولان به مردم خوب این دیار است.
وی با بیان اینکه مردم قدردان مسئولان دلسوز و خدمات نظام اسلامی هستند گفت : مسئولان نباید دغدغه ای جز خدمت به مردم داشته باشند وباید زمینه رفاه وآرامش آنان را فراهم آورند.
موسوی توجه ویژه به امکانات اولیه در این روستا را مطالبه ودغدغه جدی مردم ذکر کرد واظهار امیدواری کرد حضور نماینده محترم بویراحمد ودنا ومسولان خدوم استانی وشهرستانی منشا خیر وبرکت برای مردم این روستا باشد .
نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد ودنا در پایان این نشست در دیدار چهره به چهره با مردم به دغدغه های آنان گوش داد و مسائل ومشکلات آنان را مورد بحث وبررسی قرار داد.
گفتنی است مهندس رهزادی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ،کناری معاون عمرانی فرمانداری شهرستان بویراحمد،مرادی مدیر بنیاد مسکن شهرستان بویراحمد وبخشدار مرکزی شهرستان بویراحمد در این بازدید نماینده شهرستانهای بویراحمد ودنا را همراهی می کردند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • رحمان گفت:

    خدایی چرا اخر سالی و باتوجه به نزدیکی انتخابات مجلس افتادی به فکر بررسی مسایل و مشکلات جناب زارعی.

پربازديد