تاریخ درج خبر : 1393/09/08
کد خبر : ۴۰۵۲۸۶
+ تغییر اندازه نوشته -

گسترش فرهنگ مطالعه ضرورت اصلی یک جامعه است

شهردار اسبق یاسوج گفت: نمایشگاه کتاب و گسترش فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی یکی از ضرورتهای اصلی هر جامعه ای است و باید دغدغه اصلی زندگی همه ما نیز باشد.

محمد بهرامی در بازدید از نمایشگاه کتاب یاسوج افزود: بحث اصلی دولتهای مختلف تکیه بر علم و دانش و دانایی است و امروز کشوری که دارای جمعیت زیاد است الزاماً کشور قدرتمندی نیست و هر کس دانش و تکنولوژی آگاهی بالاتری داشته باشد دارای نفوذ و قدرت بالایی است.

bahrami1212

وی به ضرورت برگزاری نمایشگاه کتاب اشاره کرد و بیان داشت: این گونه نگاههایی که تکیه بر فرهنگ و بالابردن آگاهی دارد باید تقویت شده و از آن استقبال کرد و یکی از نیازهای اصلی هر جامعه ای می تواند همین نگاه فرهنگی باشد.

این فعال سیاسی در خصوص نقش مردم در قبال این حرکت های فرهنگی گفت: استقبال مردم و صنف های مختلف و در شرایط سنی مختلف بخصوص جوانان و نوجوانان که آینده سازان هستند در کارهای فرهنگی بسیار مهم است و باید بیش از پیش فرهنگ کتاب‌خوانی و مطالعه و آگاهی در بین آنها رواج پیدا کند.

بهرامی در خصوص کیفیت برگزاری نمایشگاه به خبرنگار سایت استان گفت: ناشران خوبی در این نمایشگاه حضور پیدا کرده‌اند و با توجه به بازدیدی که از نمایشگاه داشتم می توان گفت از سطح مطلوبی برخوردار است و از همه دست اندرکاران نیز به نوبه خود تشکر می‌کنم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  بهرامی ادم صادقی نیست

 • اصلاح طلب گفت:

  بهرامی شهردار خوش نام و خوش فکر اسبق بهرامی معاون سابق دانشگاه ازاد بهرامی معارف یاسوج پایتخت طبیعت ایران بهرامی موسس تیم فوتبال شهرداری یاسوج بهرامی رییس ستاد جناب دکتر عارف بهرامی چهره مردمی و از اساتید بزرگ دانشگاه ازاد یاسوج.و مهمتر از همه فعال سیاسی و اصلاح طلب که ان شالله از کاندیدای مجلس پیش رو هستن.حالا فهمیدی بهرامی کیه جناب ناشناس…..

 • ناشناس گفت:

  سلام تورابه خدا بهرامی چکاره است که میزنی بازدید بهرامی

 • پارسا گفت:

  مهندس بهرامی متشکرم از انگیزه وتوانتون با وجود اینکه تو این مدت داغدار بودین ولی دست از مطالعه و تقویت افکار بر نداشتین….ان شالله که همیشه و پیوسته همه فعالین سیاسی و مدیران برجسته استان در محافل فرهنگی حضور و بانی این محافل بشن.

 • اریو گفت:

  احسن بر خرد و فرهنگ دکتر بهرامی مشخصه که واقعا اهل عمل و اهل علمی.

 • ساورز گفت:

  درودبر دکتر بهرامی مرد عمل

پربازديد