تاریخ درج خبر : 1393/09/08
کد خبر : ۴۰۵۳۰۲
+ تغییر اندازه نوشته -

علی مطهری با اصل نظام درگیر شده است

نماینده شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه علی مطهری روی دنده کج افتاده و شیطان هم که روی دنده کج افتاد با خدا درگیر شد.

علی‌محمد بزرگواری در حاشیه نمایشگاه کتاب یاسوج به خبرنگار سایت استان گفت:  علی مطهری اکنون با اصل نطام درگیر شده و عده ای از جمله رسانه ها و افراد مغرض تحریک می کنند.

IMG_1484

بزرگواری در خصوص صحبتهای مطهری در مخالفت با وزیر علوم و متهم کردن نمایندگان به معامله با وزیر جدید گفت: هر انسان عاقلی می فهمد که آقای مطهری از روی لج این حرفها را در مجلس به نمایندگان گفت چون در جلسه رای اعتماد وزیران پیشنهادی قبلی یه جور حرف زد و در جلسه رای اعتماد به فرهادی جور دیگری حرف زد.

بزرگواری در پاسخ به این سوال که چه توصیه ای به علی مطهری دارید، گفت: بارها با وی صحبت شده و به وی توصیه کردیم که آبروی شهید مطهری را نبرید چون شهید به خاطر خودش، به خاطر تقواش، علمش، عالمیتش، شهادتش به یک چهره جهانی تبدیل شده و تو هم داری جهانی می‌شوی اما از بعد منفی.

بزرگواری ادامه داد: بارها به وی گفتیم که شما در جهت مخالف حرکت پدرت داری حرکت می کنی و نظامی که خون شهیدان و از جمله پدرت به پای آن ریخته شده را نباید تضعیف کنی و تیشه به ریشه آن بزنی و به خبرگان به رهبری توهین کنی.

وی به سخنان مطهری در مشهد نیز اشاره کرد و بیان داشت: اگر حرفهای مطهری در مشهد مستند باشد  و صحت داشته باشد و نمایندگان یقین پیدا کنند حتما با وی برخورد می‌شود.

نماینده چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد، مشی وزیر جدید علوم را هماهنگ با مجلس عنوان کرد و اظهار داشت: جلسات متعددی با وزیر جدید علوم قبل از رای اعتماد انجام شد و با معرفی فرهادی مشخص شد که رئیس جمهور پیام مجلس را گرفته است که چه گزینه ای را باید به مجلس معرفی کند.

بزرگواری در پایان گفت: مجلس دنبال گزینه اصولگرا نبود بلکه حرف ما معرفی فردی معتدل بود که با معرفی فرهادی، نمایندگان نیز به وی رای بالایی دادند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • حق گفت:

  سید عزیز همه می دانند که شما از ترس ماندن نجفی که حکم حکومتی بدون محدودیت جهت سرپرستی وزارت علوم از رهبری گرفته بود به گزینه جدید رای دادید و مجبور شدید که از نظرات قبلی خودتون بگذرید.خودتون هم می دونید که این یکی هم کپی نفرات قبل است و شما سر در برف کرده اید و این تو دهنی مقام معظم رهبری به خودتون رو نفهمیدید

 • شیپورچی گفت:

  امروز شنیدم که قیمت نفت به نسبت سالهای قبل خیلی پایین آمده است بطوری که به احتمال زیاد دولت با کسری بودجه مواجه شود. از خودم سوال کردم که چرا در هشت سال گذشته قیمت این طلای سیاه به حداکثر ممکن رسید فی البداهه این جواب بر یر زبانم آمد که قیمت رفت بالا تا اصولگرایان رسوا شوند/ عجب حکمتی

 • شیپورچی گفت:

  آقای بزرگواری در نظر سنجی کبنا نیوز 71 درصد گفته اند عملکرد شما طی هزار روز گذشته ضعیف بوده است بجای این اظهارنظرهای ….. و بی معنی ، بفرما چه جوابی برای موکلان خودت داری؟
  آقای بزرگواری ………. د بسه

 • شهره گفت:

  اخ و بختم و ای اظهار نظر…

 • دهدشت گفت:

  والا سید جان
  ما تو ادبیاتمون “دنده لج” شنیدیم اما “دنده کج” نه.
  علی مطری پسر فیلسوف اسلامی عصر هست دلیلی نداره آبروی خودشو ببره ، تو ساده ای به خدا سید جان

 • محمد گفت:

  جناب آقای بزرگواری به جای این حرفها ببین درمنطقه ای که وطن شماست چه میگذرد. محسن :

  آذر ۷, ۱۳۹۳ در ۱۰:۲۳ ب.ظ

  آب شرب سرفاریاب،به قول حاج آقای تقوی برای وضوگرفتن هم مشکل دارد،این آب براثرباران گل آلود می شود.طوری که گوسفندان هم ازخوردن آن خودداری می کنندبرای دیدن فیلم وضعیت بدآب شرب سرفاریاب به لینک زیرواردشویدhttp://www.aparat.com/v/AVdv0

پربازديد