تاریخ درج خبر : 1393/09/08
کد خبر : ۴۰۵۳۳۲
+ تغییر اندازه نوشته -

زارعی چه کتابی از نمایشگاه کتاب خرید؟ / تصاویر

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس عصر روز جمعه از نمایشگاه کتاب استان که در مصلی امام خمینی یاسوج دایر است بازدید کرد.

به گزارش سایت استان، غلام‌محمد زارعی در حاشیه این نمایشگاه به خبرنگاران گفت: تجارب گذشته نشان داده که نمایشگاه کتاب استان با استقبال خوبی همراه بوده است و به گفته برخی از ناشران این استقبال حتی از شهر شیراز نیز بیشتر بوده است.

IMG_1505

وی ادامه داد: گرچه فضا کوچک است ولی همین حضور خوب و پرشور مردم و خرید کتاب از سوی مردم قابل توجه است و نشان از آن دارد که خرید کتاب را نه به عنوان هزینه اضافی بلکه آن را یک نیاز برای خود می دانند.

زارعی در خصوص نبود فضای نمایشگاهی در استان گفت: مقدمات احداث نمایشگاه بین المللی در استان فراهم شده و مشکلات زمین مورد نیاز رفع شده و امیدواریم با تامین اعتبار این نمایشگاه هر چه سریع تر راه اندازی شود که بتوان دیگر نمایشگاههای تجاری و بازرگانی را در آن برگزار کرد.

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس در ادامه بازدید از چهاردهمین نمایشگاه کتاب استان، از غرفه انتشارات انقلاب اسلامی، کتاب مجموعه بیانات حضرت آیت الله خامنه ای درباره مهارت‌ها و فنون تحلیل سیاسی با عنوان اصلی روش تحلیل سیاسی را خریداری کرد.

IMG_1501

زارعی در پاسخ به سوال خبرنگار سایت استان در خصوص آخرین کتابی که مطالعه کرده است گفت: کتاب حماسه حسینی اثر شهید مطهری با موضوع پیامهای عاشورا را چند روز پیش مطالعه کردم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد