تاریخ درج خبر : 1393/09/08
کد خبر : ۴۰۵۳۶۶
+ تغییر اندازه نوشته -

تاج امیری: تعامل و تفاهم رمز موفقیت شوراها در روستا است

فرماندار دنا گفت: تعامل، مشورت و تفاهم رمز موفقیت شورای اسلامی در توسعه، عمران و آبادنی روستا است.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان دنا، اعضای شورای اسلامی دهیار و معتمدین محلی روستای باگ با تاج امیری فرمانداردنا دیدار و گفتگو کردند.

12

نماینده عالی دولت در شهرستان دنا، روستا را به عنوان بخش بزرگی از نظام اجتماعی و جمعیتی کشور  عنوان کرد و بیان داشت: همین مردم با رأی خویش یک مسئولیتی را به امانت در اختیار اعضای شورا گذاشتند تا این اعضا با تفاهم، تعامل و همفکری و عدم تکروی و بدون هیچ گونه جانب داری از شخص و گروهی در روستا در جهت توسعه، عمران و آبادانی و رفع دغدغه های مردم تلاش نمایند.

فرماندار دنا در ادامه خاطرنشان کرد: اعضای شورا بایستی با مسلط بودن به قوانین و مقررات در جهت پیشبرد توسعه و عمران روستا و پیگیری مطالبات و خواسته های بحق روستائیان عزیز تلاش نمایند و علاوه بر وظایف ذاتی خود در روستا، وظیفه روشنگری در پیشبرد اهداف نظام اسلامی را به به خوبی انجام دهند.

13

در ادامه این دیدار اعضای شورای اسلامی و دهیار روستای باگ از توابع بخش پاتاوه انتصاب آقای تاج امیری را به سمت فرماندارشهرستان دنا تبریک و برای ایشان آرزوی موفقیت کردند و بعد از آن مباحثی در مورد مشکلات روستا بیان و خواستار حضور مسئولین دولت تدبیر و امید که زمینه ساز آرامش و امید هستند در روستای باگ شدند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد