تاریخ درج خبر : 1393/09/08
کد خبر : ۴۰۶۴۸۶
+ تغییر اندازه نوشته -

قرعه کشی مسابقات فوتسال کارکنان استان برگزار شد

با حضور سرپرستان و مربیان و اعضای هیئت همگانی ، قرعه کشی مسابقات فوتسال کارکنان استان برگزار شد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی هیئت ورزشهای همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد ،قرعه کشی مسابقات فوتسال کارکنان استان کهیگلویه وبویراحمد برگزار شد.

در این آئین که با حضور محمدعلی رهامی رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان ،اسدی دبیر هیئت ورزشهای همگانی ،قنبر زاده مسئول کمیته فوتسال کارکنان و حسینی رئیس هیئت ورزشهای همگانی شهرستان بویراحمد و سرپرستان ومربیان تیم های شرکت کننده در مسابقات در محل دفتر هیئت ورزشهای همگانی استان برگزار شد، محمد علی رهامی رئیس هیئت همگانی استان طی سخنانی هدف از برگزاری این رقابتها را شور و نشاط و تحرک بین کارکنان دولت ذکر کرد و خواستار حضور منظم و خوب تیم ها در این مسابقات شد.

در ادامه قنبر زاده مسئول کمیته فوتسال کارکنان استان به تشریح نحوه برگزاری و قوانین جدید داوری پرداخت. در پایان قرعه کشی صورت پذیرفت و هشت تیم حاضر در این مسابقات در دو گروه چهار تیمی حریفان خود را شناختند.

در گروه الف تیم های اموزش و پرورش استان ،آموزش و پرورش بهمئی ،شبکه بهداشت دهدشت و راه وشهر سازی استان و در گروه ب تیم های بانک ملی یاسوج ،دانشگاه آزاد اسلامی دهدشت ،تامین اجتماعی گچساران و اموزش و پرورش باشت حضور دارند.

این رقابتها روزهای 19 الی 21 آذرماه در سالن باهنر شهر دهدشت برگزار میگردد. تیم قهرمان بعنوان نمایند ه استان در مسابقات قهرمانی کشور کارکنان کشور اعزام میشود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد