تاریخ درج خبر : 1393/09/09
کد خبر : ۴۰۶۹۵۳
+ تغییر اندازه نوشته -

فروش 140 میلیون تومانی کتاب در 4روز اول نمایشگاه کتاب یاسوج

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از فروش بی‌نظیر 140 میلیون تومانی کتاب در نمایشگاه یاسوج ظرف 4 روز خبر داد.

IMG_1520

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، امین کمالوندی با بیان اینکه استقبال از نمایشگاه کتاب یاسوج برای ما قابل پیش‌بینی بود، اظهار کرد: به همین خاطر سعی کردیم نسبت به سال‌های قبل تمهیدات بیشتر و بهتری را لحاظ کنیم که از جمله آن‌ها عریض‌تر کردن طول راهروها به میزان یک متر و قرار دادن باجه بانک در خود نمایشگاه بود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از فروش 140 میلیون تومانی کتاب ظرف چهار روز در این نمایشگاه خبر داد و گفت: نکته جالب این که ظرف یک روز در نمایشگاه 45 میلیون تومان بن فروخته شد.

IMG_1505
کمالوندی در ادامه با بیان اینکه استان ما به نسبت فضای نمایشگاه که تنها دو هزار و 300 متر بود و به نسبت جمعیت شهر یاسوج که تنها 130 هزار نفر جمعیت دارد و به اذعان خود غرفه‌داران از استان‌های بزرگ و برخورداری مانند آذربایجان که نمایشگاه بین‌المللی دارد و یا فارس و اصفهان و مشهد که هر کدام فضای نمایشگاهی مطلوب داشته و جمعیت برخی از آن‌ها گاه تا دو میلیون نفر است جلوتر هستیم.
این مسئول با ابراز امیدواری از این که در آینده و به همت مسئولان استانی و شخص استاندار که پیگیر تکمیل محل نمایشگاه است مشکلات کنونی را نداشته باشیم، خاطرنشان کرد: در صورت وجود فضاهای نمایشگاه‌های در استان در آینده حرف‌های بیشتری از استان در خصوص موضوعات فرهنگی به خصوص خرید کتاب خواهید شنید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد