تاریخ درج خبر : 1393/09/11
کد خبر : ۴۰۹۰۴۸
+ تغییر اندازه نوشته -

فروش 360 میلیون تومانی در نمایشگاه کتاب استان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از فروش سه میلیارد و 600 میلیونی ریالی نمایشگاه کتاب در یاسوج خبر داد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، امین کمالوندی به برگزاری چهاردهمین نمایشگاه کتاب در استان اشاره کرد گفت: امسال بر خلاف سال گذشته تنها 2 میلیارد و 800 میلیون ریال بن به نمایشگاه کتاب یاسوج اختصاص داده شد.

IMG_1663

کمالوندی با بیان این که در سال گذشته سه میلیارد و 200 میلیون ریال بن به نمایشگاه کتاب یاسوج اختصاص یافت، افزود: نمایشگاه امسال استقبال مردمی بیشتری داشت که متأسفانه بن کمتری به ما اختصاص داده شد و در روز ششم بن‌ ها تمام شد.

وی خاطرنشان کرد: از مجموع 2 میلیارد و 800 میلیون ریال سهمیه بن، تنها 2 میلیارد و 450 میلیون ریال آن تأمین شد و اکنون برای تأمین بقیه آن باید مبلغ 70 میلیون ریال به حساب بانک واریز کنیم که چنین پولی را در اختیار نداریم.

این مسئول فرهنگی و هنری کهگیلویه و بویراحمد از فروش 3 میلیارد و 600 میلیونی ریالی نمایشگاه کتاب در یاسوج خبر داد و عنوان کرد: حدود 2 میلیارد و 400 میلیون ریال این مبلغ در قالب بن و یک میلیارد و 200 میلیون ریال آن از فروش آزاد ناشران در غرفه ها بوده است.

کمالوندی با بیان این که این نمایشگاه همه روزه صبح ها از ساعت 9 صبح تا 12 و عصرها از ساعت 15 لعایت 19 پذیرای علاقمندان است، گفت: چهاردهمین نمایشگاه بزرگ استان کهگیلویه و بویراحمد عصر فردا به کار خود پایان می دهد.

گزارش تصویری روز ششم نمایشگاه:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • محمد گفت:

    نمشه تلاش و زحمات دوستان در برگزاری نمایشگاه کتاب نادیده گرفت، اما خدا وکیلی به جز کتابهای بنجل و کم فروش چه کتابی که بار علمی داشته باشه ارائه شده؟ بجاست که کمی هم نظارت و دقت در دعوت ناشران مطرح داشته باشیم

پربازديد