تاریخ درج خبر : 1393/09/11
کد خبر : ۴۰۹۱۰۵
+ تغییر اندازه نوشته -

بازدید تیم بازرسی استانداری از ادارات کل استان

تیم بازرسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از اداره‌کل هواشناسی استان بازرسی و بازدید کردند.

صبح امروز تیم بازرسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد به ریاست مجید محنایی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری از اداره‌کل هواشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد بازدید کردند.

ostandari
محنایی معاون توسعه و منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه بازرسی از اداره‌کل هواشناسی استان در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: تیم بازرسی که متشکل از کارشناسان حوزه‌های مختلف استانداری کهگیلویه و بویراحمد هستند، با حضور در دستگاه‌ها، نهادها و سازمان‌های دولتی آن ادارات را مورد ارزیابی و بازرسی قرار می‌دهند.
محنایی با بیان اینکه بازرسی و نظارت از تمام دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی انجام می‌گیرد، گفت: این تیم در بحث کمیسیون تحول اداری، اصلاح نظام‌اداری، ارزیابی عملکرد، تکریم ارباب رجوع، صیانت از حقوق شهروندی، میز خدمت، اتوماسیون اداری و سایر موارد و جوانبی که رعایت حقوق مردم است را نظارت و بررسی می‌کند.
معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: این بازدید‌ها به صورت سرزده و بدون اطلاع قبلی انجام می‌گیرد.
محنایی با بیان اینکه هر هفته یک دستگاه دولتی را مورد بازرسی قرار می‌دهیم، گفت: نقاط مثبت و ضعف ادارات دولتی را شناسایی می‌کنیم و جای که لازم باشد، نقاط قوت مدیران را تقویت و نقاط ضعف را تذکر و رفع می‌کنیم.
وی با بیان اینکه هدف از این بازرسی‌ها مچ‌گیری نیست، اظهار داشت: در برخی مواقع که صلاح دیده شود، جهت برطرف شدن مشکلات با مسئولان مرکز مکاتبه خواهیم کرد.
محنایی یادآور شد: استانداری کهگیلویه و بویراحمد به عنوان دستگاه نظارتی به وظیفه خود عمل می‌کند.
وحید محمدی‌تبار مدیرکل تحول اداری و منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد نیز در گفت‌وگو با خبرنگاران، با گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت‌الله مدرس و تبریک روز مجلس به نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: در این بازرسی‌ها نظارت بر تمام وظایف ادارات دولتی و آنچه که در اصلاح نظام اداری مهم شمرده می‌شود را مورد بررسی قرار می‌دهیم.
محمدی‌تبار با بیان اینکه از تمام واحدها و دستگاه‌های دولتی بازرسی انجام می‌گیرد، افزود: تحقق برنامه‌های اصلاح نظام اداری، اتوماسیون اداری، حکم کارگزینی، میز خدمت، پست‌های خالی سازمانی و همه موارد که شامل وظایف و کارهای محوله یک سازمان و یا ادارات است را نظارت می‌کنیم.
وی افزود: تیم بازرسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد شامل مدیران کل اداری، مالی، حقوقی، کارشناسان فناوری اطلاعات و نمایندگان معاونت سیاسی، عمرانی و برنامه‌ریزی است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد