تاریخ درج خبر : 1393/09/11
کد خبر : ۴۰۹۱۲۷
+ تغییر اندازه نوشته -

بازدید استاندار از آموزشکده فنی پسران یاسوج/ تصاویر

استاندار کهگیلویه و بویراحمد و تنی چند از مسئولان از آموزشکده فنی و حرفه‌‌ای پسران یاسوج بازدید کردند.

IMG_1678

سید موسی خادمی از آزمایشگاه، کارگاه plc، بخش الکترونیک، سلف‌سرویس، کتابخانه، دفتر ریاست دانشگاه، کارگاه برق دانشگاه فنی و حرفه‌ای یاسوج بازدید داشتند.

در ادامه این بازدید استاندار کهگیلویه و بویراحمد نشستی با مسئولان دانشگاه و اصحاب رسانه داشتند که در این نشست رئیس دانشگاه مشکلات و کارهای انجام شده در این دانشگاه را بیان کرد.

رحیم امین‌زاده عنوان کرد: دانشگاه فنی و حرفه‌ای یاسوج در سال 1374 تأسیس شده و هفت رشته به صورت شبانه و روزانه در این دانشگاه تدریس می‌شود.

وی تعداد دانشجویان این دانشگاه را 1900 نفر عنوان کرد و افزود: این تعداد دانشجو در مقطع کاردانی و به صورت تمام وقت در این دانشگاه تحصیل می‌کنند.

رئیس آموزشکده فنی و حرفه‌ای پسران یاسوج به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های این آموزشکده اشاره کرد و تصریح کرد: آموزشکده فنی و حرفه‌ای پسران یاسوج تنها دو دانشکده پسرانه و دخترانه دارد در حالی که استان‌های هم‌جوار مانند استان فارس دارای 17 دانشکده است.

امین‌زاده با بیان این که در سال این دانشگاه 602 نفر پذیرش دارد، افزود: دو رشته گرافیک و تأسیسات را درخواست داریم که امیدواریم همکاری لازم در خصوص افزایش رشته‌های مورد نیاز در این دانشگاه صورت گیرد.

وی کمبود فضایی فیزیکی را یکی از مشکلات این دانشگاه دانست و عنوان کرد: تجهیزات، امکانات و اساتید مجرب را در این آموزشکده داریم نبود فضای فیزیکی تنها مشکل این مجموعه است.

رئیس آموزشکده فنی و حرفه‌ای کمبود وسیله نقلیه را از دیگر مشکلات این دانشگاه عنوان کرد و گفت: 70 درصد از درس‌ها در این آموزشکده به صورت عملی است که نیاز به وسیله نقلیه در خصوص ایاب و ذهاب دانشجویان داریم.

گزارش تصویری از این بازدید:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • کارمند آموزشکده گفت:

  فکر کنم فردی که بالا امار را ثلث کرده داره مغرضانه و از روی غرض شخصی کامنت میده عزیز من ورودی امسال ما دقیقا 602 نفر بوده میتونی بیایی واحد اموزش ملاحظه کنی

 • دانشجو گفت:

  به دکتر امین زاده دست مریزاد میگم که در طی این مدت کوتاه تغییرات زیادی ایجاد کرده و فضا را با نشاط و معطر نموده جا دارد همه اساتید و کارکنان هم از ایشان تشکر کنند

 • نوید گفت:

  انصافا بدترین آموزشکده ایران

  • ناشناس گفت:

   سال۸۶وارد این اموزشکده شدم ودر رشته برق مدرکمو گرفتم ..بدبود بد

 • اموزشكده گفت:

  با سلام کارمندی که آمار دانشجویان رو نداری ما الان نزدیک به دو هزار دانشجو داریم مطمنم شما از کارمندان اموزشکده نیستید

  • کارمند آموزشکده گفت:

   بزرگوار این آموزشکده هر سال 300 نفر ورودی دارد و در صورتی که خروجی نداشته باشد طی هفت سال آمار دانشجویان به 2000 نفر خواهد رسید ، منصفانه قضاوت کنید؟؟؟؟

 • کارمند آموزشکده گفت:

  انصافااگر همه دانشجویان درحال تحصیل و تکدر س را بشمارند کمتر از ششصد نفر است چرا آمارهای گمراه کننده می دهید ، با فرض اینکه هر دانشجوی دوره کاردانی شش ساله تحصیلات خود را به پایان برساند امار 1900 نفر صحیح است .

  شاهد

پربازديد