تاریخ درج خبر : 1393/09/11
کد خبر : ۴۰۹۱۳۵
+ تغییر اندازه نوشته -

تصاویر روز ششم نمایشگاه کتاب استانی

ششمین روز نمایشگاه کتاب استانی در حالی به کار خود پایان داد که به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان بن خرید کتاب تمام شده و برای روز پایانی خرید فقط به صورت نقدی است.

IMG_1636

امین کمالوندی گفت: امسال بر خلاف سال گذشته تنها 280 میلیون تومان بن به نمایشگاه کتاب یاسوج اختصاص داده شد.

وی با بیان اینکه در سال گذشته 320 میلیون تومان بن به نمایشگاه کتاب یاسوج اختصاص یافت، ادامه داد: نمایشگاه امسال استقبال مردمی بیشتری داشت که متأسفانه بن کمتری به ما اختصاص داده شد و در روز ششم بن‌ها تمام شد.

مدیرکل ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: از مجموع 280 میلیون تومان سهمیه بن، تنها 245 میلیون تومان آن تأمین شد و اکنون برای تأمین بقیه آن باید مبلغ 7 میلیون تومان به حساب بانک واریز کنیم که چنین پولی را در اختیار نداریم.

این مسئول تصریح کرد: برخی از دستگاه‌ها و ادارات نتوانستند از بن‌های نمایشگاه استفاده کنند که امیدواریم در سال آینده برای این مشکل تمهیدی اندیشیده شود.

کمالوندی در پاسخ به این سئوال که آیا مسئولان استانی قادر به تأمین این مبلغ برای صدور بن نبودند؟ عنوان کرد: نمی‌دانم اما باید از استاندار تشکر کنم که اگر وی اراده نمی‌کرد نمایشگاه برپا نمی‌شد چرا که در همان ابتدای راه‌اندازی نمایشگاه 40 میلیون تومان تقبل کرد و هزینه 20 میلیون تومانی محل نمایشگاه و همچنین 20 میلیون تومان هزینه کرایه حمل را پذیرفت.

تصاویر روز ششم:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد