تاریخ درج خبر : 1393/09/11
کد خبر : ۴۰۹۲۵۱
+ تغییر اندازه نوشته -

تسریع در تکمیل پروژ‌ه‌های نیمه‌تمام مهم‌ترین اولویت آبفای استان است

معاون آبفای کهگیلویه و بویراحمد مهم‌ترین اولویت آب و فاضلاب شهری را تسریع در روند پروژ‌ه‌های نیمه تمام این شرکت عنوان کرد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی آبفای شهری، علی‌رضا جنتی  در جمع کارکنان شرکت آبفای کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به مهم‌ترین برنامه‌های پیش روی این شرکت اظهار کرد: تسریع در روند تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام از مهم‌ترین برنامه‌های این شرکت محسوب می‌شود.

جنتی

معاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد افزود: توجه جدی به اجرای طرح‌های فاضلاب و تلاش در جهت واگذاری انشعابات فاضلاب از جمله مهم‌ترین برنامه‌های مدنظر در حوزه معاونت برنامه‌ریزی آب و فاضلاب است.

جنتی واگذاری مطالعات، طراحی و اجرای پروژه‌ها به مشاوران و پیمانکاران دارای صلاحیت را در تسریع روند اجرای پروژ‌ه‌های آب و فاضلاب بسیار مهم دانست و بیان کرد: تجمیع پروژه‌های کوچک و واگذاری آنها به پیمانکاران بزرگ نیز نقش بسزایی در تحقق این هدف دارد.

معاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: حضور شرکت آب و فاضلاب به عنوان کارفرمای در پروژ‌ه‌ها باعث افزایش کیفیت در اجرای پروژه و در ضمن باعث تقویت اقتصاد منطقه‌ای خواهد شد.

وی توجه جدی به امر بنگاه‌داری و تلاش در جهت کاهش زیان از طریق حذف هزینه‌های غیرضروری را از دیگر برنامه‌های حوزه معاونت برنامه‌ریزی آب و فاضلاب شهری استان دانست و یادآور شد: اتخاذ روش‌های اقتصادی مناسب برای افزایش بهره‌وری واحدهای مختلف نیز در دستور کار شرکت آبفای استان قرار دارد.

معاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی آبفای کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: یک از مسائلی که باید به صورت جدی دنبال شود تلاش برای وصول کامل درآمدها و استفاده موثر از تمامی ظرفیت‌های موجود در شرکت آبفا است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد