تاریخ درج خبر : 1393/09/13
کد خبر : ۴۱۰۰۰۴
+ تغییر اندازه نوشته -

استفاده از تجربیات بزرگان یکی از راههای پیشرفت هر منطقه است

فرمانداردنا گفت: استفاده ازتجربیات بزرگان یکی از راههای پیشرفت هر منطقه است.

10

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی فرمانداری دنا، در دیدار صمیمی که به منظور بررسی مشکلات شهر سی سخت برگزار شد، تاج امیری ضمن عرض خوش آمد گویی به همه مدعوین گفت: شما بزرگان ، خانواده های معظم شهداء ، تولید کنندکان، کشاورزی باغی، فرهنگیان ، سرمایه های اجتماعی این استان و شهرستان هستید خداوند را شاکریم که در جمع بزرگان استان مردم خوب و فهیم و با فرهنگ شهر سی سخت قرارداریم که بتوانیم از تجربیات آنها در جهت رفع مشکلات و در خور شآن آنها گام برداریم .
نماینده عالی دولت در شهرستان دنا افزود: در ادامه این جلسه بیان داشت شهر سی سخت که از قدیم الایام بعنوان پیشانی استان در زمینه های مختلف ترویج توسعه علم و دانش فرهنگ و آگاهی ، تولید محصولات باغی و پرورش انسانهای وارسته و بزرگ که اکنون در جای جای کشور و خارج همچون اساتید بزرگ علمی و دانشگاهی ،پزشکی به جامعه دارند خدمت می کنند پیشگام بوده و این خدمت نتیجه تلاش شما پدران و بزرگان است که با اراده و پشتکارشهر سی سخت را به اینجا رسانیده اید.

فرماندار دنا گذری به مسائل توسعه شهرستان ، شهر سی سخت و خدمات انجام گرفته زد بیان داشت: نیاز هست بنا به ضرورت پیشرفت منطقه بر اساس سیاست دولت تدبیر که بایدکارها به صورت جامعه محور و با مشارکت ،تامل و استفاده از ظرفیت انسانها در رشته های و عرصه های مختلف در راستای تصمیم گیری بومی منطقه و با با نظارت خودشان انجام گیرد و زمینه تولید و یشرفت فراهم گردد و در ادامه این اهداف نیاز هست با تامل و همفکری اعضای شورا و مشورت بزرگان ایل و دیارمان در کنار شهردار بتوانیم این مهم را به عرصه ظهور برسانیم.

تاج امیری افزود: آموختن علم و دانش همچون سوابق گذشته شهر سی سخت یکی از ضروریات است و اکنون بامشاهده افت تحصیلی دانش آموزان با برنامه ریزی صحیح خانواده ها از این معضل جلوگیری شود.
فرماندار دنا اذعان داشت: شهر سی سخت را که دارای مکانهای بکر و طبیعی در حوزه گردشگری و توریستی در زمینه زیر ساخت ها در قسمت چشمه میشی و کوه گل و محورتردد دور برگردان دارای مشکلاتی است که با برنامه ریزی مدون و خارج نمودن مسیر یاد شده از بن بست ترافیکی می شود و آن را به قطب گردشگری و توریستی ایران تبدیل نمودوزمینه اشتغال و توسعه منطقه را فراهم می نماید.

تاج امیری در ادامه ضمن تشکر از حسن نیت معتمدین ،بزرگان شهر سی سخت و شوراهای اسلامی شهر به اصل خدمت گزاری اشاره کرد و بیان داشت: اگر همه با نگاه و ذهنیت خدمت نگاه کنیم، کارها به جلو حرکت می کند با هدف خدمت به مردم تلاش و همت نماییم به پیشرفت و توسعه و عمران و آبادانی منطقه می رسیم.

زابلی رئیس شورای شهر سی سخت به نمایندگی و نیابت از شرکت کنندگان با تبریک به انتصاب آقای تاج امیری به سمت فرماندار دنا، گفت: از زمان انتصاب مهندس تاج امیری در این شهر موضوع تعطیلی پمپ CNJ که یکی از دغدغه های اصلی مردم و اهالی شهرستان بود که با درایت و تدبیرایشان این مهم حل گردید که جای تشکر و قدر دانی دارد .

وی در ادامه به بیان گوشه ای از مشکلات شهر سی سخت پرداخت و خواستار پیگری و تسریع در رفع مشکلات گردید.

در پایان این دیدار معتمدین شهر سی سخت نیز ضمن تبریک به نماینده عالی دولت در شهرستان و آرزوی توفیق و موفقیت برای وی، بر آمادگی خود در همکاری و تعامل هر چه بیشتر با فرماندار شهرستان تاکید نمودند.

تاج امیری فرماندار شهرستان نیز اظهار امیدواری کرد که با مساعدت و همکاری خوب و موثر مردم بویژه معتمدین مسائل و مشکلات موجود مرتفع گردد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • شهروند سی سخت گفت:

    جناب فرماندار قدمت مبارک باشد و تفکرت نیکو و شایسته است ولی نمی دانم مشاورانت کیست که اولاً تعداد مدعووین اصولگرایانش بیشتر است و ثانیاً از بعضی خانواده های بزرگ و تآثیر گذار سی سخت در این جلسه خبری نیست . متاسفم….

پربازديد