تاریخ درج خبر : 1393/09/13
کد خبر : ۴۱۰۱۵۸
+ تغییر اندازه نوشته -

دفاع مدیرکل سیاسی از مدیران اصلاح‌طلب استان

مدیرکل سیاسی و انتخاباتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: همه فعالیت‌های مدیران کهگیلویه و بویراحمد در چارچوب قانون است.

جلیل حسنی در نشست تشکیل‌های سیاسی دانشگاه‌ها با استاندار کهگیلویه و بویراحمد که در آستانه روز دانشجو برگزار شد، گفت: ۱۶ آذر منشأ استقلال‌طلبی، آزادی‌خواهی و استکبارستیزی در کشور است که دانشجویان دانشگاه فنی تهران در برابر خوی استکباری آن زمان ایستادند و به شهادت رسیدند.

IMG_0243
مدیرکل سیاسی و انتخاباتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: استفاده از ظرفیت دانشگاه می‌تواند موجب پیشرفت این استان شود بر همین اساس و با توجه به عقب بودن کهگیلویه و بویراحمد در برخی شاخص‌‌های توسعه از نظرات تشکل‌های سیاسی در توسعه همه جانبه استان استفاده خواهیم کرد.
وی در پاسخ به صحبت‌های دانشجویان در خصوص اینکه استانداری این استان بیانیه‌ای مبنی بر جلوگیری از برگزاری برنامه‌های روز دانشجو صادر کرده، گفت: مدیران استانداری به هیچ وجه در کار دانشگاه‌ها دخالت ندارند و هیچ مصوبه‌ای برای اینکه برنامه‌های روز دانشجو برگزار نشود و یا ضعیف برگزار شود صادر نشده است.
این مسئول با اشاره به اینکه فضای موجود در دانشگاه‌ها فضایی همراه با شور و نشاط است و تلاش ما هم حاکم بودن این شور و نشاط‌ در دانشگاه است، اضافه کرد: بیان اینکه برخی مدیران استان فتنه‌گر هستند درست نیست و همه ما تابع قانون و ولایت فقیه هستیم.
حسنی تصریح کرد: هیچ یک از مدیران کنونی استان کهگیلویه و بویراحمد فتنه‌گر نیستند و سخنان برخی دانشجویان استان مبنی بر فتنه‌گر بودن مدیران استان بیانگر این موضوع است که برخی از دانشجویان ما خارج از سیستم دانشگاهی توسط عده‌ای هدایت می‌شوند که این شایسته قشر آینده‌دار دانشجو نیست.
مدیرکل سیاسی و انتخاباتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: تمام مدیران استان با استعلام از مراجع قانونی منصوب می‌شوند و همه فعالیت‌های آنان در چارچوب قانون و ولایت فقیه است.
حسنی ادامه داد: بعد از سخنرانی مقام معظم رهبری در نمازجمعه تهران مبنی بر صحت انتخابات همه مدیران فعلی کهگیلویه و بویراحمد به فرمایشات رهبر انقلاب تمکین کردند و مدیران استان کهگیلویه و بویراحمد در یک چارچوب قانونی و با تأئید همه مراجع نظارتی و قانونی انتخاب شدند.
دبیر اسبق انجمن مستقل دانشگاه یاسوج در این نشست گفت: دولت، دولت اعتدال و تدبیر است ولی متأسفانه در استان کهگیلویه و بویراحمد مدیرانی انتخاب شدند که سنخیتی با اعتدال ندارند و آن طرفی و اهل فتنه هستند.
این دانشجو با بیان اینکه آقای روحانی رئیس جمهور کشورمان گفته است این دولت وابسته به هیچ جریان و یا گروه سیاسی نیست، ادامه داد: همه مدیرانی که انتخاب می‌شوند از یک جریان فکری و گروه سیاسی است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد