تاریخ درج خبر : 1392/04/30
کد خبر : ۴۱۰۴۸
+ تغییر اندازه نوشته -

مهاجرانی و عبدالله نوری چگونه استیضاح شدند؟

سایت استان: کتاب مجلس پنجم شورای اسلامی با بررسی موضوعاتی مانند استیضاح عبدالله نوری و عطاءالله مهاجرانی، وزیران کشور و فرهنگ و ارشاد اسلامی، اصلاح قانون مطبوعات، حادثه کوی دانشگاه تهران و قتل‌های زنجیره‌ای منتشر شد.

مرکز اسناد انقلاب اسلامی که پیش از این کتاب 5 دوره مجلس شورای اسلامی (دوره اول، دوم، سوم، چهارم و هفتم) را چاپ و روانه بازار نشر کرده بود، در جدیدترین اثر خود اقدام به چاپ و انتشار کتاب مجلس شورای اسلامی دوره پنجم کرد.
این کتاب که تألیف علی خسرو شیری و مصطفی جوان است در 4 بخش و 9 فصل تنظیم شده است و در آن به موضوعات و حوادث اتفاق افتاده در آن دوره مجلس شورای اسلامی و واکنش مجلس به آن پرداخته شده است.
نویسندگان در این کتاب به طور مفصل به بررسی موضوعاتی مهم و حساس در عرصه داخلی و بین‌المللی همچون تصویب قانون داماتو در کنگره آمریکا بر ضد ایران، دادگاه میکونوس، استیضاح عبدالله نوری و عطاءالله مهاجرانی، وزیران کشور و فرهنگ و ارشاد اسلامی، اصلاح قانون مطبوعات، حادثه کوی دانشگاه تهران و قتل‌های زنجیره‌ای می‌پردازند که اهمیت این کتاب را دوچندان می‌کند.
مجلس پنجم شورای اسلامی از خرداد 1375 تا خرداد 1379 و در شرایط خاص داخلی و بین‌المللی و مقارن با دو دولت سازندگی و اصلاحات استقرار یافت.
این کتاب در شمارگان 1500 جلد و 408 صفحه و به قیمت 130.000 ریال در تیرماه سال جاری چاپ و روانه بازار نشر شده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد