تاریخ درج خبر : 1393/09/13
کد خبر : ۴۱۰۵۳۸
+ تغییر اندازه نوشته -

مسئول پاسگاه ویژه منابع طبیعی شهرستان بویراحمد مجروح شد

قاچاقچیان زغال این بار نه تنها بر پیکر خسته درختان بلوط حمله ور شدند بلکه در پی درگیری با ماموران ویژه  منابع طبیعی موجب ضرب و شتم شدید مسئول این پاسگاه شدند. پاس
به گزارش سایت استان و به نقل از روابط عمومی  اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، سرهنگ برزمند فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کهگیلویه و بویراحمد از مجروح شدن هوشنگ نادری، مسئول پاسگاه ویژه اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بویراحمد از سوی قاچاقچیان زغال خبر داد. به گفته سرهنگ برزمند، اکیپ یگان حفاظت شهرستان بویراحمد به سرپرستی هوشنگ نادری در بامداد روز پنجشنبه سیزدهم آذرماه (حوالی ساعت 2 صبح)، بر اساس اخبار واصله به این پاسگاه، به محل اعزام می شوند که بلافاصله قاچاقچیان با دیدن مامورین به سمت شهر متواری می گردند. این  وانت سایپا فاقد شماره انتظامی بوده و در روستای دلی اولاد علی مومن در حال بارگیری زغال بوده اند.
پاس1
 بنا به گفته سرهنگ برزمند پس از تعقیب و گریز در روستای نرگاه در حومه یاسوج، خودروی مذکور متوقف و با مامورین یگان حفاظت شهرستان بویراحمد درگیر که منجر به ضرب و شتم شدید هوشنگ نادری از ناحیه سر، دست وکمر گردیده که بلافاصله وی را جهت مداوا به بیمارستان شهید بهشتی به وسیله آژانس 115 انتقال و متخلفین (قاچاقچیان) با رها کردن خودرو متواری گردیدند. با تماس به پلیس 110 و حضور در صحنه اقدام به تنظیم صورتجلسه و تنظیم پرونده، به دستور مقام محترم قضایی جهت دستگیری متخلفین ادامه دارد.
بنا بر گفته های فرمانده یگان حفاظت استان، قاچاقچیان برای شناسایی نشدن و جلوگیری از به دام افتادن خود به برداشتن پلاک خودروی حامل محموله زغال اقدام کرده بودند.
  درپی وقوع این حادثه مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بلافاصله در محل وقوع حادثه حضور یافته و شخصا روند پرونده قضایی را پیگیری نمودند. همچنین وی  به همراه فرمانده یگان حفاظت استان از آقای نادری در بیمارستان شهید بهشتی عیادت نمودند. قابل ذکر است حال مزاجی آقای نادری رضایت بخش بوده و پس از مداوا از بیمارستان ترخیص گردید.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد