تاریخ درج خبر : 1393/09/14
کد خبر : ۴۱۱۱۹۴
+ تغییر اندازه نوشته -

مناظره وکیلی و بادامچیان در دانشگاه آزاد کازرون

به مناسبت روز دانشجو مناظره ای بین محمدعلی وکیلی و اسدالله بادامچیان برگزار می‌شود.

مناظره21

به گزارش سایت استان، دبیر انجمن اسلامی دانشجویان متحد واحد کازرون با اعلام این خبر گفت: این مناظره به همت انجمن اسلامی دانشجویان متحد واحد کازرون و به مناسبت روز دانشجو، دوشنبه 17 آذر بین آقایان محمدعلی وکیلی (مدیرمسئول روزنامه ابتکار) و اسدالله بادامچیان (قائم مقام حزب موتلفه اسلامی) در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون برگزار می‌شود.

سامان کرم نیا ادامه داد: این مناظره با موضوع بررسی عملکرد سیاست های داخلی و خارجی دولت احمدی نژاد و دولت روحانی روز دوشنبه 17 آذر و از ساعت 9:30 صبح برگزار می‌شود.

مناظره21

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  بناز م شیربویراحمدو

 • ناشناس گفت:

  اینکه یک نفر بیاد و چهارتا کامنت از روی بغض بذاره که دکتر وکیلی اصلاحطلب نیست و لانه و چنان چیزی رو ثابت نمیکنه…
  همینکه بزرگ اصلاحات سید محمد خاتمی ایشون رو قبول دارند و توی استان هم کسی نمیتونه بگه سیدباقر اصلاحطلب نیست که ایشون هم دکتر وکیلی رو پیشقدم اصلاحات در استان میدونند..

 • سپردن دولت با دهها وزارتخانه به دست یک نفر، زمینه ساز فساد است و بهتر است برای هر کشور، یک شورای اجرایی چند نفره با رای مستقیم مردم انتخاب شود و همه اعضا دقیقن با هم برابر باشند. در خصوص نحوه انتخابات نیز معتقدم شیوه های رای گیری فعلی در جهان، کاغذ بازی های پر خطا هستند و اتفاقن خود افراد منتخب مکرر، شاکی مکرر نیز هستند! لذا نیاز به انقلاب در این زمینه داریم. احتمالن بهتر است برای هر شهروند کارت اعتباری شبیه عابربانک صادر شود و سپس برای راستی آزمایی رای گیری کارتی نیز اعلام شود روز بعد از انتخابات، طرفداران کاندید الف در پلیس راه شماره فلان و طرفداران کاندید ب در پ. راه شماره فلان تجمع کنند.

 • اصولن مناظره و سخنرانی های پخش زنده را راهی مناسب برای بیان مسائل اجتماعی – سیاسی- اقتصادی- زیست محیطی نمی دانم. مغز انسان توانایی پردازش سریع این مسائل سنگین ظرف مدت سه چهار ثانیه را ندارد. به همین خاطر اشتباه می شود و سپس افراد به جای جبران اشتباه، به دنبال اصرار و اثبات اشتباه هستند. شیوه مناسب نگاشتن نامه های متقابل و سر حوصله می باشد، و همچنین مصاحبه هایی که پخش زنده نباشند و قبل از پخش توسط مصاحبه شونده قابل ویرایش باشند. این توصیه به دلیل ضعف های ذهنی و مغزی ما انسان ها هست. در کتابم این گونه شرح داده ام.
  .
  فرض کنید به جمعیتی صد نفری چند ثانیه فیلم نشان می دهیم از یک مینی بوس سفیدرنگ که به سرعت به یک ساختمان نزدیک میشود، و سپس چند ثانیه فیلم از یک مینی بوس زردرنگ که آتش گرفته و به دره سقوط می کند. اگر بپرسیم “چه دیده اید؟” اکثرن می گویند “یک مینی بوس که با سرعت بالا به ساختمان برخورد کرد و به دره افتاد”. این دروغگویی نیست بلکه ضعف نرم افزاری مغز ماست که تلاش می کند از وقایع اطراف زنجیره هایی قابل قبول بسازد. در این مثال لحظه برخورد نشان داده نشده، ولی ذهن افراد آن را مجسم کرد. دو مینی بوس هستند ولی ذهن شان آنها را یکی کرد. مثالی دیگر. اگر من عجولانه و به اشتباه بگویم “ژاپن در آفریقا است” و شما بپرسید “جدی؟”، ذهنم به جای پذیرش اشتباه، عمدتن تلاش می کند اثبات کند که ژاپن واقعن در آفریقا هست! با این اشکالات نرم افزاری مغزمان، بهتر است وقتی از ما سوال مهمی می شود، قدری فکر کنیم و یک ساعت یا یک روز بعد جواب بدهیم.

 • کازرون گفت:

  وکیلی خیلی مسلط دفاع کرد
  خیلی مودبانه و قوی صحبت می کنه
  کیفیت مطلوب جلسه باعث شد به اصرار دانشجویان جلسه پرسش پاسخی در دانشگاه نور آباد لحاظ شود.

 • رضا گفت:

  اقای جوانفکر مشاور مطبوعاتی احمدی بزاد با روزنامه ابتکار کاملا هماهنگ بود

 • بیسواد گفت:

  روزنامه های ابتکار 84 را بخونید با کیهان هیچ فرقی نداره

 • دكتر گفت:

  دکتر وکیلی تک چهره شاخص و فعال اصلاح طلبی استان است
  و اگر نبود با قائم مقام تاثیر گذارترین تشکل اصولگرایی منا ظر نمی شد
  همچنین ملاک اصلاحات اقای خاتمی است که ارتباط مستمر وکیلی با ایشون غیر قابل انکاره

 • زرير گفت:

  من هم. معتقدم دکتروکیلی. اصلاح طلب تجددطلب ازنوعشارکت ومجاهدین نیست اوخودش هم این نوعصلاح طلبیا قبولدارد اویک اصلاح طلب واقعی است اوحتما برانداز نیست

 • هیچکس گفت:

  با نظر بی سواد موافقم
  متاسفانه میراث اصلاحات داره به اصول گرایان میرسه
  آقای وکیلی به هیچ عنوان از چهره های شاخص اصلاحات نیستن

 • بیسواد گفت:

  هردو اصول گرایند

 • مصیب گفت:

  مناظره پارسال عجب شور و حالی داشت

 • زرير گفت:

  بنازمتفتخاربویراحمد

 • Rahim گفت:

  وکیلی و بادامچیان …

پربازديد