تاریخ درج خبر : 1393/09/15
کد خبر : ۴۱۳۱۴۹
+ تغییر اندازه نوشته -

خروجی اقدامات در حوزه کشاورزی در کهگیلویه مطلوب نیست

عبدالله قیصری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در سال‌های اخیر پروژه‌های زیادی در حوزه کشاورزی تعریف شده ولی با وجود تزریق قطره‌چکانی اعتبارات و عدم تخصیص آن‌ها، نتیجه و خروجی اقدامات و تلاش‌ها در این بخش آن‌گونه که باید نبوده است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کهگیلویه با اشاره به پروژه مهم سد ایلی‌آباد در دوره مدیریت قبلی خود در شهرستان بهمئی افزود: در مجموع کمتر از یک هشتم اعتبارات مصوب پروژه‌های عمرانی تخصیص پیدا می‌کنند که در عمل کار خاصی نمی‌شود انجام داد و این نحوه تخصیص اعتبارات عمرانی، تنها به زخمی شدن پروژه‌ها منجر می‌شود.

افزایش چند برابری اعتبارات عمرانی در حوزه کشاورزی

وی از حمایت‌های خوب فرماندار، رئیس سازمان جهاد کشاورزی و نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی در هر دو دوره مدیریتش در شهرستان بهمئی و کهگیلویه‌خبر داد و اضافه کرد: امسال وضعیت اختصاص اعتبارات به پروژه‌ها تغییر کرده به طوری که شاهد افزایش 6 برابری اعتبارات در این حوزه هستیم.

قیصری، تخصیص واقعی و به موقع اعتبارات را فرصت ارزشمندی برای رونق پروژه‌های حوزه آب و خاک جهاد کشاورزی دانست و تصریح کرد: همه توان خود را به کار خواهم بست تا بتوانیم اقدامات اثرگذاری در حوزه کشاورزی داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: شهرستان کهگیلویه، ظرفیت‌های بسیار خوبی در بخش کشاورزی دارد که با به‌کارگیری آن‌ها می‌توان نقش بخش کشاورزی را در توسعه این شهرستان پررنگ‌تر کرد.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کهگیلویه با اشاره به تخصیص به موقع اعتبارات عمرانی یادآور شد: دوره تزریق قطره‌چکانی اعتبارات و زخمی شدن پروژه‌ها گذشته است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد