تاریخ درج خبر : 1393/09/15
کد خبر : ۴۱۳۱۵۱
+ تغییر اندازه نوشته -

چرا بهرامی؟؟

سایت استان: سجاد مندنی پور

اگر انتخابات مجلس شورای اسلامی طبق روال قبل در اسفندماه برگزار شود حدود پانزده ماه دیگر حساس ترین نمایش انتخاباتی ایران برگزار خواهد شد.آنان که قصد حضور در این کارزار بزرگ را دارند به سه گروه تقسیم می شوند.

گروه اول : رد صلاحیت شدگان ادوارگذشته
گروه دوم : تایید صلاحیت شدگان ادوارگذشته
گروه سوم : جدید الورود ها

bahrami1

گروه اول: برخی تحلیل ها می گویند پیروزی دکترروحانی و ورود اصلاح طلبان درجه سوم به بدنه دولت نویدی برتایید صلاحیتِ رد صلاحیت شدگان درادوارگذشته است اما خط ونشان های اشخاص ومراکز تصمیم گیرنده دراین مورد حکایت دیگری دارد. نکته قابل تامل اینجاست : وقتی دکتر روحانی که خود اصولگرای معتدلی است و رفیق دیروزاین طیف فکری بود را با این هجمه حملات تند مواجه می بینیم ،آیا امیدی به تایید صلاحیت اصلاح طلبان در این گروه هست؟ البته که قانون اساسی برای ورود افراد به حکومت ، اقدام به گزینش می کند و فصل الخطاب هم باید قانون باشد. این گروه برای جبران غیبت خود در ساختار قدرت با ورود تمام قد به انتخابات سال 88 ، خود را برای مدیریت تفکر اصلاح طلبی در کشور آماده کردند اما بعد از دریافت نشانِ ” فتنه گر ” از تندروها وافراطی های منحرف، دیگر راهی برای بازگشت خود نمی بینند. تاکنون امیدها زنده بود واصلاح طلبان هم خود را برای ورودِ رد صلاحیت شدگانِ خود آماده می کردند اما بعد از هشدارهای مراکز تصمیم گیرنده مبنی برعدم حضور آنانی که رد صلاحیت شده اند ، اصلاح طلبان باید به فکرمهره های معتدل وجایگزین باشند. بنابراین شواهد، حاکی از خروج کامل این گروه از اصلاح طلبان از قطارانتخابات مجلس آینده است. هم اکنون وظیفه این گروه که همگی، متنفذ ، باشخصیت واهلیت دار هستند ، حمایت از جوانان اصلاح طلب برای تصرف مجلس آینده است.

گروه دوم : این گروه چون یک بار حکم تایید صلاحیت گرفته اند با مشکلی مواجه نیستند.شاید برخی عنوان کنند که گروه اول ( رد صلاحیت شدگان ) هم تایید صلاحیت داشتند بعد رد صلاحیت شدند اما یک نکته در این بحث وجود دارد وآن اینکه : گویا مرز تایید صلاحیت ها همان بحث فتنه وانتخابات سال 88 است و کسانی که توانستند از این خوان عبور کنند وبعد از سال 88 تاییدیه بگیرند دیگر مشکلی ندارند. حالا با این اوصاف می شود گفت که این گروه طلایه دار اصلاح طلبان در انتخابات 94 هستند.

گروه سوم : تازه واردها هستند که اولین مشکل اغلب شان ” ناشناخته بودن ” آنان دربین مردم است وهیچ شانسی برای رقابت با گروه دوم ندارند وباید عطای ماندن را به لقایش ببخشند وحضورپیدا نکنند.
اما دراین میان دکترمحمد بهرامی از گروه دوم است و ازآنجا که ایشان اصلاح طلبی معتدل است واعتقادی به افراط گرایی ندارد ، اصلاحات خود را مبتنی بر تخصص گرایی به دور از جنجال های سیاسی به پیش می برد واصلاحات خود را بیش ازآنکه سیاسی نشان دهد، اجرایی نشان داده است. شکی نیست که رای بهرامی در انتخابات سال 90 بیش از آنکه حاصل تبلیغات و فعالیت های انتخاباتی باشد، نتیجه عملکرد ایشان در چهار سال مدیریت برشهرداری بود. این رای بهرامی بی نظیر بود چون :

1.برای اولین بار درانتخابات بویراحمد ودنا کاندیدایی در اولین بار حضور خود این رای را کسب کرد

2.این رای حاصل اعتماد مردم به عملکرد بی نظیر یک مدیر دراستان بود. مدیرانی که اول به فکر خود بودند وهستند بعد مردم.اما بهرامی هرچه داشت برای ساختن این شهر گذاشت و نتیجه اش هم اکنون خیزش پنهان مردم برای نجات این شهر وحتی استان به نمایندگی بهرامی است.

3.رای بهرامی در انتخابات 90 ،خالصترین رایی بود که تاکنون کسب شده است. اگر نگاهی به رای ماخوذه در انتخابات ریاست جمهوری بیندازیم خواهیم دید که رای سالم در بویراحمد ودنا طبق آمار واقعی چند نفر است.

4.رای بهرامی بیش از این بود که کسب کرد اما مردم برای نه گفتن به هدایتخواه به زارعی رای دادند و بسیاری از آرای بهرامی به سبد زارعی رفت وگرنه اگر هدف مردم، شکست هدایتخواه نبود زارعی هیچ وقت روی مجلس را نمی دید.به قولی مردم بین بد وبدتر، بد را انتخاب کردند.

5.سبد رای بهرامی پر ازاندیشه های متفاوت بود. برای اولین بار به طور آشکارا همه اندیشه ها به بهرامی رای دادند چون شعار ایشان “تعامل” بود. نکته جالب اینکه قبل ازاینکه دکتر روحانی شعار اعتدال را مطرح کنند بهرامی هم در عمل وهم در انتخابات مجلس آن را نشان داد.
مردم ایران به این نتجه رسیده اند که نیاز این کشور به مدیران اجرایی که مشکلات مردم را به خوبی درک کنند و به دور از غوغاسالاری سیاسی نگاه خود را به آینده مطلوب ، معطوف کنندبیش از هر زمان دیگری حیاتی است. دکتر بهرامی مردی متفاوت از خیلی از مدعیان است. ما اعتقاد داریم که همانگونه که ایشان استان مارا در واقعه ی آریوبرزن ، جهانی کرد ، توان حضوری قدرتمند در سطح ملی را دارد. در حالی که ایشان فرصت حضور در استان های دیگر وتهران را داشته و دارد اما جانانه درکنار مردم ایستاد و درغم ها وشادی های آنان حضور پیداکرد.همه می دانیم که بهرامی از خانواده ای سترگ است که خدماتی به این استان داشتند وبه پشتوانه همین قدرت مردمی است که باید بگوییم ایشان هیچ نیازی به حضوردرسیاست نداشت جز برای خدمت به مردم این دیار. بهرامی برای ما یک فرصت است که نباید به هدر برود.اکنون زارعی باعملکرد ضعیف خود راه را برای یک پیروزی دلچسب آماده کرده است.بهرامی از مشاوران قوی جوانان اصلاح طلب ونخبگان علمی واجرایی برخوردار است وهمه چیز به آرامی به سمت پیروزی درحرکت است. جوانانی که سال هاست پشت سر نسل اول اصلاحات ایستادند اما خیری ندیدند با پیروزی بهرامی قدرت نمایش توانمندی دارند. اغلب مردم قانع شده اند که زارعی ها نخواهند توانست نماد بویراحمد باشند و خاطره استقامت بهرامی درقضیه آریوبرزن در ذهن آنان نقش بسته است واین مرد سترگ را بی نهایت دوست دارند. جوانان ما دوباره تیم فوتبال قدرتمند خود را می خواهند. بعد از بهرامی، هیاهوها وجشن های خیابانی جوانان پس از پیروزی تیم شهرداری تعطیل شده است واکنون ما تشنه حضور بهرامی هستیم. شهر زیبای یاسوج بعد از بهرامی پژمرده شده و ضعف مدیریتیِ حاکم براستان هم مثل قبل بیداد می کند. بهرامی بارها از شعار سردسیر وگرمسیر یا علیا وسفلی ابراز انزجار کرده است اما باور کنید تا خود او بر صندلی قدرت تکیه نزند اوضاع همین است که می بینیم. گویا هرکس فقط قرار است کیسه خود را پرکند. ما معتقدیم که حق بویراحمد ضایع شده است و زارعی باعث این بدبختی است.هرروز ما شاهد خبرافتتاح وبهره برداری طرح های مختلف در استان هستیم اما هیچوقت نام بویراحمد ودنا را نشنیدیم. چرا؟ مردم همه چیز را می دانند وفقط منتظر انتخابات هستند تا مرد جوان وتازه نفس خود را بدرقه مجلس کنند. موج پنهان بهرامیون( طرفدراران بهرامی ) آرام آرام در حرکت است به ویژه دربویراحمد سفلی که حق خود را ضایع شده می بینند ودر تقسیم غنائم از همه جا عقب افتاده اند. سال 94 منتظر واقعه ای نو باشیم تا مردی از جنس استقامت و مدیریت و در شان مردم این دیار را درمجلس ببینیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • علی گفت:

  اقای بهرامی شایسته هستن وهیچ نیازی به مندنی پور ندارند.

 • نماینده گودرزی ها گفت:

  از برادرمون خیر ندیدیم و باعـث سرافکندگیمون شد
  حاجی هم ک از اون بدتر
  از اونجایی ک بهرامی کارای بسیار شایسته ای کرده در حد توان خودش این دفعه همه با هم پشت ایشـــــــــــــــــــــــون میمونیـــــــــــم تا اخـــــــــــــــرش هستیم

 • درجواب یعقوب گفت:

  یعقوب خان ما که خودمون چیزی ازتون ساخته نیست بذار مندنی پور ازمون دفاع کنه.زارعی را بردیم مجلس اما این عاقبتش.این بار ما دیگه فریب نمی خوریم.فقط بهرامی بهرامی بهرامی

 • یعقوب گفت:

  جناب مندنی پور،شما وبعضی از افراد انگشت شمار که در بالا کامنت گذاشته اید چیکاره هستیدکه دارید به جای بویراحمد سفلی تصمیم گیری میکنید!شما حواستون به خودتون باشه!چاپلوسی کارر خوبی نیست!

 • پيام گفت:

  آقای بهرامی عزیز” لطفا بررسی کنیدکه در دوره قبل آقای سجاد مندنی پور هفته آخر انتخابات عکس کدام کاندید را با ماشین پارسش داشت تبلیغ می کرد؟خیلی خیلی مواظب بهرامیون باشید!

 • ناشناس گفت:

  خدابی اگه تو عمرت بتونی دو سطر بنویسی

 • چین ولوداب گفت:

  ما مردم لوداب وچین از الان شروع کردیم وتا بهرامی را نبریم مجلس کوتاه نمی آییم.ما چقدر بیچاره بودیم که رای دادیم به زارعی.هم زارعی وهم هدایتخواه نمی تونند از فیلتر سفلی رد بشوند. درود بر بهرامی عزیز

 • درجواب شیزوفرنی گفت:

  شما شیزوفرنی دارید فعلا حرف نزن تا خوب بشی.من براخودتم ها!!!!!!!!!!!!!!

 • شيزو فرني گفت:

  مهندس بهرامی عزیز همیشه بزار مردم از تو تعریف کنند ..نه اینکه خودت تعریف خودت بدهی با اینگونه نوشته ها

 • اصلاح طلب بویراحمدی مقیم تهران گفت:

  مردم بسیار عزیز سلام.طبق اطلاعات موثق دکتر مندنی پور اصلا در انتخابات شرکت نخواهد کرد.تنها کسی که قراره بیاد سید باقر موسوی است اما اگر ایشان تایید صلاحیت نشد – البته از نظر مردم ایشان صلاحیت دارند – فقط بهرامی حمایت میشود. این را می توانید از بقیه دوستان مقیم تهران هم بپرسید.

 • اصلاح طلبان گفت:

  مردم عزیز سلام. طبق اطلاعات به دست امده با موافقت جمع اصلاح طلبان اقای دکتر مند نی پور کاندید اصلاح طلبان می باشد..

 • درجواب بهرامی باوجدان گفت:

  شما واقعا حقیر هستین.بنده هستین. توبیا پیش خودم تا یه کم شفاف سازیت کنم. طوری هم شفاف سازیت م کنم که آبروت به خطر نیفته. حتما بیا عزیزم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • درجواب نهضت بی سوادان گفت:

  تو اگر باسوادی پس چرا رییس نهضت بی سوادها هستی؟ آدم باسواد که میشه رییس نهضت باسوادها.پس تو اینقدر بی سواد هستی که احتمالا آموزش وپرورش برات حکم ریاست بر بیسوادان را ابلاغ رده. کاش این عکستو هم میذاشتی تا حداقل بشناسمت ویه چیزی بهت یاد بدم. اصلا به کی گفتی اینو برات نوشته؟ شاید خواستی موافق بنویسه و گولت زده اومده اینو برات نوشته؟ تو یه کار بکن، حداقل در انتخابات رای خودتو بده یه آدم مطمئن برات بنویسه چون با این حساب یهو دیدی گولت زدند و برای بهرامی نوشتنش.خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
  هههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

 • درجواب بهرامی باوجدان گفت:

  شما انگار حالت خوب نیست.اگر باوجدان بودی که این اراجیف را نمی پرسیدی.اگر یک نفر درحمایت از کسی دیگر قلم بزنه گناه کرده؟ مثلا این همه می نویسند زارعی امیرکبیر دوم است آیا علاوه برخنده داربودن این سخن باید بریم یقه زارعی را بگیریم بگیم منظور نویسنده چه بوده که تو را امیرکبیر نامیده؟ این همه می نویسند هدایتخواه چهره ملی است که بازم خنده دارترین طنز تاریخ است ، آیا باید هدایتخواه را محاکمه کنیم که چرا به تو میگن چهره ملی؟ چرا تاب یک رقابت سالم را ندارید. بهرامی را محاکمه می کنید؟باور کن نه سجاد مندنی پور بلکه همه مردم بویراحمد ودنا میگن زارعی ما را بدبخت کرده.فقط بلده بگه ده درصد آب کشور را داریم.باور کن مردم در انتخابات گذشته بین بد وبدتر ، بد را انتخاب کردند وگرنه زارعی روی مجلس را نمی دید.اصلا شما چرا گیر دادید به این مقاله؟ تشریف ببرید بین مردم تا تحلیل های بهتر ومغزدارتری بشنوید.بابا معلومه تو خیلی کم سواد تشریف داری وگرنه این چیزایی که مندنی پوذ گفته حرف روزانه راننده تاکسی های این شهر است. سجاد هم رفته همشو گذاشته رو هم ونوشته وانتشار داده. اگر کمی بین مردم باشی و واقعیت را قبول کنی حتما به این نتیجه میرسی که زارعی را نمی خواهند.وهدایتخواه را بیرون کردند.باوجدان باش تا نگاهت هم همراه با بینشی مطلوب باشه واز این اراجیف ننویسی تا مردم بهت نخندند.

 • بهرامي با وجدان گفت:

  مدیر محترم سایت ک. ب ،،با سلام و احترام :لطفا مطلب این حقیر را چاپ بفرمایید……. جناب اقای بهرامی از شما سوالی مبنی بر این که این نوشته در این مو قعیت با چه هدفی و باچه بینشی از طرف شخص سجاد مند نی پور برادر نا تنی دکتر مند نی پور چاپ شده است؟؟ایا واقعا اقای بهرامی شما اطلاعی نداشتید؟؟یا اینکه با هدف خاصی چنین نوشته ای را با امضای سجاد مند نی پور به چاپ رساندید؟؟لطفا شفاف سازی بفرمایید که مردم روشن شوند تا با ابروی افراد به این راحتی بازی نشود!!

 • نهضت شناسايي بي سوادان گفت:

  دوستان اگه دقت کنید تمام کا منت های موافق که پر از غلط های املایی و با یک انشای مشخص می باشد کار یک نفر بیسواد می باشد..البته منظورم شخص سجاد نیست!!!

 • رستگار گفت:

  هرکه باشد فقط زارع نباشه چون استان را نابود کرد و فقط دنبال منافع خودش و بستگانش می باشد

 • mohammad گفت:

  با سلام
  دکتر بهرامی یک انسان توانمند و یک شخصیت وارسته و شناخته شده در سطح استان و حتی کشور هستن. بزرگی و خدمات ایشان بر هیچ طیفی چ اصلاح طلب چ اصولگرا و چ احزاب دیگر پوشیده نیست.با توجه ب خدمات و عملکرد بی نظیر ایشان مطمئنا طرفداران و حامیان دکتر محمد بهرامی در انتخابات بعدی از همه احزاب و طیف ها خواهد بود.
  درود بر مردم فهیم بویراحمد و دنا

 • دولت آباد گفت:

  میدونید دلیل ناکامی حاج زارع چی هست؟ به نظر من و چیزی که از نزدیک دیده ام اطرافیان چاپلوس ایشان میباشد. خودم در جلسه ای که ایشان بودن حضور داشتم که با توجه به اینکه حاج زارع از اول ضعیف عمل کرد ولی افراد منصوب و اطرافیان ب ایشون میگفتن که مقبولیتت پیش مردم هر روز زیادتر میشه و نگران نباش ٬ اما ما میگفتیم چرا به ایشون دروغ میگین میرفتن بهش میگفتن فلانی تبلیغات منفی میکنه. ما گفتیم ب حاجی بگین ۲تا نیرو ب درد بخور تو ادارات نداری میگفتن تو بایگانی فلان اداره ی نیرو گذاشتیم. خلاصه…

 • دانشجویان پیام نور گفت:

  ما دانشجویان دانشگاه پیام نور به خاطر موارد ذیل به بهرامی رای می دهیم:
  1. مدیریت قوی بهرامی
  2. جوان بودن بهرامی
  3. قدرت چانه زنی بالا
  4. صالت خانوادگی
  5. ادب و وقار و متانت
  6. ایستادگی در مقابل زور وگروه فشار
  7. خلاقیت ذهنی
  8. فساد ناپذیر بودن ایشان
  9. استفاده از مشاوران جوان وقوی
  10. اعتقاد نداشتن به تقسیمات سردسیر وگرمسیر یا علیا وسفلی
  11. وعده دروغ نمی دهند
  و………………………..

 • موافق گفت:

  حسن بر آقای مندنی پور،،، چقدر زیبا و روان نوشتی هر چند به کام بعضیا تلخ می باشد اما واقعیت را نوشتی… خیلی عال بود…. بهرامی انسان بزرگیست و مدیریتی قوی دارد

 • آرش گفت:

  وای برما وای برما.هر کی تو این شهر چند صباحی از دست قضای روزگار پست گرفت بلافاصله هوای نمایندگی به سرش میزنه.ما داریم تاوان تعصبات بیجای خودمان را میخوریم.(تا بود چنین بود .تا هست چنین است)

 • رازی گفت:

  زارعی خداحافظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظ
  هدایتخواه بایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
  بهرامی دروددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد
  بهرامی دروددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد
  بهرامیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
  فقط بهرامیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

 • sadr گفت:

  به نام خدا
  جای خوشحالی و اندکی تامل دارد. در تاریخ استان ما هیچگاه کسی نبوده ک ن در جریان قدرت قرار داشته باشد و ن در جریان ثروت و اینقدر در نظر همگان محبوب شود. خدارا شکر دکتر بهرامی ب انچنان محبوبیتی دست یافته ک همگان را در حیرت فرو برده است. اثار و خدمات ارزشمند دکتر بهرامی بر هیچیک از مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا پوشیده نیست. گفتن حرف دلتان را ب شما پیشنهاد می دهیم.
  ب امید فردائی روشن
  درود بر دکتر محمد بهرامی

 • بهرام گور گفت:

  تنها کسی که میخواد با یک رزومه قوی بره مجلس بهرامی است.آیا کسی هست که بگه مدیریتش از بهرامی بهتره؟اصلا خودتون قضاوت کننید آیا زارعی در حد بهرامی است که بخواد باهاش رقابت کنه؟ هدایتخواه فقط به درد سخنرانی مجالس ترحیم میخوره. بابا ما احتیاج به یک مدیر داریم مثل بهرامی

 • بیاره گفت:

  درود بر پایتخت طبیعت ایران و سرزمین اریایی
  درود بر چهره معرف سرزمین اریوبرزن جناب دکتر بهرامی
  ب امید پیروزی

 • پیام به حاج فتاح محمدی گفت:

  آقای محمدی عزیز
  ما شما را یک اصلاح طلب می دانستیم اما شنیدیم که چند روز پیش با بخشداران وشوراها جلسه داشتین که به اصولگراها رای بدند.آخه حاجی عزیز مگه شما نمی بینید که موج بهرامی همه جا را داغون کرده ومثل سیل داره جارو میکنه.شما واقعا فکر کردید مردم دیگه به زارعی رای میدند؟چرا خودتون را زدید به کوچه علی چپ؟ بابا زارعی تمام شد رفت.چرا با آبروی خودتون بازی می کنید؟ باور کنید ما مردم که این چیزا را می شنویم می خندیم

 • بابک گفت:

  زارعی ضعیف ترین نماینده تاریخ ایران هست ./ چکار کرده فقط به فکر فامیل هاتی خودش هست ./ این را در انتصاباتش نشان داد ./ به جای شهبازون بنشونید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • دلسوز گفت:

  اقای مهندس بهرامی سلام..من به عنوان یکی از طرفداران شما نوشتن چنین مقاله ای را در چنین موقعیتی از طرف هر کسی ،،نه تنها به نفع شما نمی بینم ، بلکه به ضرر شما میبینم…بنابراین باید کمی حساب شده تر عمل کرد و در نوشتن چنین مقا لاتی باید از کارشناسان خبره تری استفاده کرد..همچنین مقاله ای که نوشته میشود با تحلیل دقیق تر و قوی تر نوشته شود وکسی که این تحلیل را می کند باید از نظر شخصیتی متعادل و جا افتاده و شناخته شده مورد قبول مردم باشد وچنین باید تحلیل شود که خود مردم قضاوت کنند ،،نه این از اول نوشته قصه فدایت شوم باشد……تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل!!

 • ساورز گفت:

  هرامی در عمل نشان داد که می تواند ./ ایشان با تحولات عظیمی که در شهر یاسوج وحتی استان به وجود آوردند مدیریت خودشان را اثبات کردند پس ما یه مرد عمل گرا و کارکن وپرتلاش وخستگی ناپذیر نیاز داریم که این مرد فقط بهرامی است ./

 • صلاح طلب ط گفت:

  بهرامی اصلاح طلبی است که به تدریج اصلاحات خود را انجام میدهد نا با جوگرفتن و غوغاسالاری. ما از افراط وتفرط خسته ایم.افراط هدایتخواست.تفریط هم زارعی.جان مادرت بی خیال شو زارعی جان.بذار ما حقمون را بگیریم

 • ارجمند گفت:

  بهرامی مرد اول استان کهیگلویه وبیراحمد ما به مهندس بهرامی مرد اول طایفه اقا افتخار می کنیم دروود بر ایل اقا یی به پا خیزیذ که باید حمایت از برادرمان بکنیم بهرامی مرد اول وبزگ طایفه اقا

 • درجواب ابزار دست گفت:

  شما اصلا اسمت ” ابزار دست” است بعد میگی سجاد ابزار دست فلانی است.اول خودتو بشناس بعد بیا در مورد دیگران نظر بذار اقای ابزار دست!!!!!!!!!!!

 • قابل توجه هيات نظارت بر انتخابات گفت:

  مدیر محترم سایت وزین ک.ب..با سلام و احترام…از اقای مهندس بهرامی سوالی مبنی بر تخلف فعالیت زود هنگام انتخاباتی داشتم…اقای مهندس بهرامی با توجه به اینکه، فعالیت های تبلیغاتی موضوع ماده(۵۶) اصلاحی قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی مقید به ٨ روز است، چنان چه داوطلب نمایندگی ، قبل از مدت تعیین شده اقدام به فعالیت تبلیغاتی نماید ..ایا این نوشته نوعی فعا لیت زود هنگام انتخاباتی و تخلف انتخاباتی محسوب نمی شود؟؟؟!!

 • حاج الماس گفت:

  وای بر ملتی که سیاستمدارش بهرامی وتحلیل گر ونویسنده اش سجاد باشد!! خدایا د بکش،، تا کی بازی با مردم بیچاره و بدبخت؟؟؟؟؟؟؟؟

 • درجواب آرش گفت:

  اگر سواد نداری جواب بدی چرا میندازی گردن محتوای مطلب؟ اگر واقعا سواد داری جوابشو بده.

 • آرش گفت:

  این یک بازی به اصطلاح سیاسیه باور کنید این نوشته را در حدی نمیبینم که بخوام بهش جواب بدم.اما خیلی خلاصه عرض میکنم.دوست عزیز خیلی بزرگنمایی کردی.سابقه فعالیتهای سیاسی جناب بهرامی عقبه ای ندارد.در کدام دانشگاه فعالیت سیاسی داشته بنیانگذار یا عضو کدام حزب بوده.چرا واقعیتها را نمیپذیریم.مگر بهرامی از دل شورای شهر اصولگرا بیرون نیامد؟چه کسی گفته ایشان اصلاحطلب است؟(جناب مندنی پور برادر شما انسان بزرگیه لطفا خرابش نکنید.خدا میداند دوستانه و از سر دلسوزی گفتم)

  • ابزار دست گفت:

   ارش جان سلام..دکتر مند نی پور الان چند سال هست که سجاد را طرد کرده واین اقا به حال خود رها هست واین اقا شده ابزار دست بهرامی

 • ناشناس گفت:

  تحلیل بودیا ارزو؟ همه را یاردصلاحیت کرد یا به اسم جدیدالورود ناچیز شمردتا به زعم خودش بهرامی را در این نوشته اصلح معرفی کند چه دنیایی است! برخلاف گفته بالا تمام نمایندگان ادوار گذشته دریاسوج یا دور اول رای اوردند یارای بسیار بالاتر ازاقای بهرامی داشتند

 • درجواب ناشناس گفت:

  تو که وجود خارجی داری چرا اسمت ناشناسه؟ مندنی پور را کل جنوت کشور می شناسند.تو اگر وجود داشتی اسمتو نمیذاشتی ناشناس!!!

 • درجواب ملا غضنفر گفت:

  تواز اسمت پیداست که خیلی بیسوادی.غضنفر هم شد اسم؟؟؟؟ اخه اینکه مندنی پور نوشته خیلی سخت نیست شاید برای توسخت باشه.برادر دکتر مندنی پور است واستعداد دارند اینا. تو هم اینقدر حسود نباش برو جواب بده اگر سواد داری غضو!!!!!!!!!!!!!

 • ناشناس گفت:

  سجادمندنی پوروجودخارجی دارند؟

 • ملا غضنفر گفت:

  بیشتر شبیه طنز هست این نوشته…انصافا سجاد اگه کار خودت هست این نوشته بگو ببینم عطای ماندن را به لقایش ببخشنددیعنی چه؟؟؟؟؟!!!!!

 • اصلاح گفت:

  درود بر بهرامی.اصلاح طلبان همگی پشت سر بهرامی خواهند ایستاد.راهی به غیز از این نیست ونخواهد بود.کف اصلاحات در سال 94 بهرامی است.پس باید تدبیری اندیشید بهرامی را حمایت کرد.

 • سادات امام زاده میرسالار(ع) گفت:

  فقط دکتر بهرامی .مردی بااخلاص ،عملگرا ،و…..

پربازديد