تاریخ درج خبر : 1393/09/15
کد خبر : ۴۱۳۲۰۴
+ تغییر اندازه نوشته -

آمادگی آبفای شهری برای تقسیط بدهی آموزش و پرورش

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی آبفای کهگیلویه و بویراحمد سید علی لدنی‌نژاد امشب در نشسا شورای آمورش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: در حال حاضر بدهی آموزش و پروروش کهگیلویه و بویراحمد به آب و فاضلاب استان 546 میلیون تومان است.

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد افزود: از این مبلغ 275 میلیون مربوط به آب ها و با اعمال بخشودگی 50 درصدی است.
لدنی‌نژاد با اشاره به اینکه آموزش و پروروش بویراحمد با 189 میلیون تومان در صد بدهکاران مناطق آموزش و پروروش به آب و فاضلاب شهری قرار دارد بیان کرد: مناطق لنده، باشت و لیکک و قلعه رئیسی بخش عمده بدهی خود را تسویه کرده‌اند.
مدیرعامل آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: تا کنون جلسات متعددی در زمینه تسویه بدهی آموزش و پرورش استان برگزار و راهکارهایی نیز از طرف آبفا پیشنهاد شده است.
وی با اشاره به اینکه بخشی از بدهی آموزش و پرورش استان به شرکت آب و فاضلاب از طریق تهاتر قابل تسویه است عنوان کرد: این شرکت آمادگی همکاری با آموزش و پرورش را برای تقسیط بدهی خود دارد و تا کنون همکاری بی‌شائبه ای با این نهاد داشته است.
لدنی‌نژاد یادآور شد: با توجه به اهمیت و جایگاه آموزش و پرورش تا کنون همکاری‌هخای لازم با این دستگاه داشته‌ایم و همواره اراده ما بر تعامل بوده است.
وی در ادامه با اشاره به اینکه شرکت آب و فاضلاب قدم‌های مثبتی در زمینه همکاری با آموزش و پرورش برداشته است تاکید کرد: توقع این است که آموزش و پرورش نیز با در این زمینه قدم‌های موثری بردارد.
لدنی‌نژاد با بیان اینکه آب و فاضلاب شرکتی خودگران است و از طریق درآمدهای حاصل از آب‌بها هزینه‌های خود را پرداخت می‌کند افزود: این شرکت هموراره با آموزش و پرورش تعانمل داشته ولی باید در نظر داشته باشیم که امکان بخشودگی آب‌بهای مصرفی به هیچ وجه وجود ندارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد