تاریخ درج خبر : 1393/09/19
کد خبر : ۴۱۷۰۶۷
+ تغییر اندازه نوشته -

دهدشت میزبان مسابقات فوتسال کارکنان دولت

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی هیئت ورزشهای همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد ،با حضور هشت تیم از شهرستانهای مختلف استان ،شهر دهدشت میزبان مسابقات فوتسال کارکنان استان شد.

در این مسابقات هشت تیم از شهرهای محتلف استان حضور داشته که بصورت دوره ای در دو گروه چهار تیمی با هم رقابت می‌کنند و از هر گروه دو تیم برتر راهی مرحله نیمه نهایی می‌شود.

در گروه اول این مسابقات تیم های آموزش و پرورش استان ،آموزش و پرورش بهمئی ،شبکه بهداشت دهدشت و راه وشهر سازی استان و در گروه دوم تیم های بانک ملی یاسوج ،دانشگاه آزاد اسلامی دهدشت ،تامین اجتماعی گچساران و آموزش و پرورش باشت حضور دارند.

در اولین روز این مسابقات فردا چهارشنبه 19 آذرماه و از ساعت 19 در سالن باهنر دهدشت تیم های آموزش و پرورش بهمئی ،شبکه بهداشت دهدشت ،بانک ملی یاسوج با آموزش و پرورش باشت ،آموزش و پرورش استان با راه وشهر سازی استان و دانشگاه آزاد دهدشت با تامین اجتماعی گچساران به مصاف هم میروند.

تیم قهرمان این رقابتها به عنوان نماینده فوتسال کارکنان استان به مسابقات فوتسال کارکنان کشور که به میزبانی یکی از استانهای کشور برگزار می گردد اعزام خواهد شد.

این مسابقات زیر نظر کمیته فوتسال کارکنان هیئت ورزشهای همگانی استان و با همکاری هیئت ورزشهای همگانی شهرستان کهگیلویه برگزار می گردد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد