تاریخ درج خبر : 1392/05/01
کد خبر : ۴۱۹۵۹
+ تغییر اندازه نوشته -

رشد 70 درصدی امور پژوهشی در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

سایت استان: معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از رشد 70 درصدی این دانشگاه در امور پژوهشی طی سال 91 نسبت به سال 90 خبرداد.

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر محمد ذوالعدل شب یکشنبه در ضیافت افطاری این دانشگاه به خبرنگاران گفت: این دانشگاه رتبه دوم پژوهشی را در میان دانشگاه‌های علوم پزشکی تیپ سه کشور کسب کرده است.

ذوالعدل اظهار داشت: در این رتبه‌بندی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج پس از شهرکرد قرار گرفته و البته در برخی مولفه‌ها نیز رتبه بالاتری را کسب کرده است.

وی نمره خام دانشگاه علوم پزشکی یاسوج را در این رتبه‌بندی چهار هزار و 372 عنوان کرد و افزود: بر همین اساس، دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از 9 دانشگاه تیپ دو کشور نیز رتبه بالاتری را به دست آورده است.

ذوالعدل بیان کرد: تعداد اعضای هیئت علمی، تعداد پژوهشگران تطبیق یافته، امتیاز حاکمیت و رهبری، توانمندسازی، تولید دانش و تحقیقات دانشجویی، شش مولفه سنجش دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در امور پژوهشی است.

معاون دانشگاه علوم پزشکی یاسوج یادآور شد: اختلاف قابل توجه اعضای هیئت علمی و پژوهشگران تطبیق یافته دانشگاه علوم پزشکی یاسوج نسبت به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، مهم‌ترین عامل کسب رتبه دوم در جدول پژوهشی دانشگاه‌های تیپ سه کشور است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد