تاریخ درج خبر : 1393/09/24
کد خبر : ۴۲۱۷۳۹
+ تغییر اندازه نوشته -

راه و شهرسازی قهرمان مسابقات فوتسال کارکنان استان شد

تیم فوتسال کارکنان راه وشهرسازی استان به مقام قهرمانی مسابقات فوتسال کارکنان استان رسید.

img_2610

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی استان کهگیلویه وبویراحمد، در این مسابقات که با حضور ۷ تیم از شهرهای یاسوج، دهدشت، باشت و بهمئی به میزبانی هیئت ورزشهای همگانی شهرستان کهگیلویه بمدت سه روز در سالن شهید باهنر شهر دهدشت برگزار شد، تیم های شبکه بهداشت دهدشت،دانشگاه آزاد اسلامی دهدشت،بانک ملی و راه وشهر سازی راهی مرحله نیمه نهایی مسابقات شدند. در این مرحله تیم های راه وشهر سازی و شبکه بهداشت دهدشت با برتری مقابل تیم های بانک ملی و دانشگاه آزاد اسلامی راهی دیدار پایانی شدند.

در دیدار پایانی تیم راه و شهر سازی موفق شد با نتیجه ۴ بر ۳ تیم شبکه بهداشت دهدشت را شکست دهد و عنوان قهرمانی این مسابقات را کسب نماید.

در دیدار رده بندی نیز تیم بانک ملی یاسوج توانست با شکست تیم دانشگاه آزاد دهدشت عنوان سومی این رقابتها را کسب نماید.

جام اخلاق این مسابقات به تیم دانشگاه آزاد دهدشت و صادق موسوی از تیم راه وشهر سازی بعنوان آقای گل مسابقات انتخاب شد. این مسابقات زیر نظر کمیته فوتسال کارکنان استان هیئت ورزشهای همگانی استان با همکاری هیئت ورزشهای همگانی استان و شهرستان کهگیلویه، کمیته داوران استان و شهرستان کهگیلویه برگزار شد.

تیم قهرمان این مسابقات بعنوان نماینده استان به رقابتهای فوتسال کارکنان کشور که در یکی از استانهای کشور برگزار می گردد اعزام خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد