تاریخ درج خبر : 1393/09/25
کد خبر : ۴۲۲۲۹۶
+ تغییر اندازه نوشته -

شهروندان دهدشتی از خرید انشعاب فاضلاب استقبال نمی‌کنند

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی آبفای شهری کهگیلویه و بویراحمد سید علی لدنی نژاد در نشست بررسی پروژه های عمرانی شهرستان کهگیلویه که در محل دفتر امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد اظهار کرد: یکی از مشکلاتی که در زمینه فاضلاب شهر دهدشت وجود دارد عدم استقبال شهروندان از خرید انشعاب فاضلاب است.

81317021-5958367

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در حال حاضر بخش هایی از شهر دهدشت شبکه جمع آوری فاضلاب وجود دارد عنوان کرد: به رغم اینکه ابزار های قانونی برای اتصال فاضلاب های خانگی به شبکه توزیع وجود دارد ولی آب و فاضلاب تاکنون از قوه قهریه استفاده نکرده است و بنا دارد که با تعامل و فرهنگ سازی مردم را به این کار ترغیب کند.

لدنی نژاد با اشاره به اینکه استفاده از روش های تشویقی راه حل مناسب برای ترغیب مردم به خرید انشعابات فاضلاب است تصریح کرد: آبفای شهری در نظر دارد همزمان با دهه فجر طرح تشویقی تقسط شش ماهه فاضلاب در شهر دهدشت به اجرا گذاشته می‌شود.

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: اطلاع رسانی های لازم در این زمینه صورت می‌گیرد و امیدواریم که شهروندان دهدشتی از این طرح استقبال کرده تا این طرح با موفقیت به مرحله اجرا درآید.

وی در ادامه با اشاره به اینکه برای برطرف کردن مشکل آبرسانی شهر دهدشت پیگیرهای و رایزنی های لازم صورت گرفت است گفت: برآورد انجام این پروژه حدود 950 میلیون تومان است.

لدنی نژاد با اشاره به اینکه مناقصه این طرح برگزار شده است عنوان کرد: 600 میلیون از ماده 180 به این طرح اختصاص داده شده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد