تاریخ درج خبر : 1393/09/25
کد خبر : ۴۲۲۲۹۷
+ تغییر اندازه نوشته -

بخش کشاورزی باید چابک و به روز شود

به گزارش  سایت استان به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی، قدرت‌الله ویسی، معاون مدیریت و توسعه منابع انسانی، حمزه سی‌سختی، مدیر مالی و و صمد منصوری، مدیر حوزه ریاست سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد از مراکز خدمات کشاورزی شهرستان کهگیلویه بازدید کرد.

قدرت الله ویسی در همین ارتباط در جمع خبرنگاران گفت: این بازدید به منظور نیازسنجی و آشنایی با مشکلات و خواسته‌های مراکز خدمات کشاورزی در شهرستان کهگیلویه، انجام شد.

معاون مدیریت و توسعه منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در همین ارتباط گفت:‌ در این بازدید علاوه بر نیازسنجی مراکز خدمات کشاورزی در بخش‌های قلعه‌دختر، قلعه‌رئیسی و دیشموک، پروژه‌های عمرانی این سازمان نیز در این مناطق مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

وی شناسایی مشکلات و چالش‌های بخش کشاورزی را از دیگر اهداف این بازدید برشمرد و گفت: به روزرسانی نیازها و خانه‌تکانی در حوزه امکانات و سیستم مالی بخش کشاورزی از نیازهای ضروری بوده که در دستور کار معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی قرار دارد.

ویسی با اشاره به ظرفیت‌های بالای منظقه چاروسا در حوزه کشاورزی، گفت: در این بازدید، دیدارهایی با کشاورزان، و باغداران نیز انجام شد و از نزدیک در جزیان مشکلات آن‌ها قرار گرفتیم.

وی بازدید از باغات، قنوات و کانال‌های آبیاری کشاورزان این مناطق را از دیگر برنامه‌های این بازدید یک‌روزه برشمرد.

وی، انجام این دیدارها را لازم و اثرگذار خواند و گفت: اگر ارتباطات درون سازمانی در بخش کشاورزی نزدیک‌تر شود، بدون شک، شاهد چابکی سیستم به منظور افزایش کارایی این بخش خواهیم بود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد