تاریخ درج خبر : 1393/09/25
کد خبر : ۴۲۲۴۳۴
+ تغییر اندازه نوشته -

مراسم معارفه مدیرکل جدید تامین اجتماعی استان/ تصاویر

 

IMG_3035

معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تأمین اجتماعی گفت: نیمی از مستمری بگیران این سازمان حداقل حقوق را دریافت می کنند.

عبدالرحمان تاج الدین در مراسم تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید تأمین اجتماعی استان افزود: سازمان بیش از یک سال از عمر پر برکت دولت تدبیر و امید بر اساس رویکرد این دولت که دولتی پاسخگو، راستگو و شفاف است، تلاش کرد بتواند در این راستا حرکت کند.

وی اظهارکرد: افتخار می کنیم که در طول مدتی که گذشت سعی کردیم تجربه گذشته را بعنوان اندوخته ای در خور تأمل و تفکر در پیش رو داشته باشیم و به آینده بنگریم. سعی کردیم دوران سخت گذشته را پشت سر بگذاریم و به افق آینده نگاه کنیم.

معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تأمین اجتماعی خاطرنشان کرد: سازمان تأمین اجتماعی با همراهی کارکنان خود در سراسر کشور سعی کرد به دور از فرافکنی ها، جو سازی ها و حاشیه ها و مسایلی که این سازمان را در صدر اخبار رسانه ها قرار داده بود و در راستای رسالت و مأموریتهای خود این سازمان نبود بلکه بعنوان سازمانی که متأسفانه نگاه سیاسی و تلخی به او می شد امروز توانسته به دور از همه حاشیه ها سازمان را در راستای مأموریت های خودش و در فضای آرام توأم با همدلی و خدمت روز افزون و با برنامه ریزی و صحیح و با تدبیر و بدور از احساسات حرکت کردن در سالجاری از نخستین ساعات امسال طبق برنامه عمل و حرکت کند.

IMG_3033

تاج الدین تصریح کرد: سازمان تأمین اجتماعی موفق شد پس از سالها در دولت تدبیر و امید در اولین روز سالجاری مستمری بازنشستگان خود را پرداخت کند. سازمان تأمین اجتماعی تلاش کرد با رویکرد خردمندانه و دانش محور و با استفاده از همه ابزار ها و استفاده از تکنولوژی توانسته بسیاری از آمد و رفت های بیمه شدگان و افراد تحت پوشش خود را کمتر کند و عرصه را برای خدمت گذاری بیشتر فراهم کند.

وی ادامه داد: هرچقدر با استفاده از علم روز حرکت و عمل کنیم طبعا آسیب پذیری ما کمتر خواهد شد و رضایت مندی مخاطبان ما بالاتر خواهد رفت.

معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تأمین اجتماعی بیان کرد: هم اکنون سازمان تأمین اجتماعی در ترازی قرار گرفته است که گرچه دولت در خصوص بدهی های خودش با مشکلات عدیده ای مواجه است و نتوانسته ایفای نقش بیشتری کند اما این سازمان توانسته تعهدات خود را به روز کند.

تاج الدین عنوان کرد: همه کسانی که در زمینه درمان مستقیم مرتبط با این سازمان هستند بدهی آنها به روز پرداخت می شود.

وی تأکید کرد:گرچه این سازمان با ۴۹ میلیون نفر مخاطب، بیش از ۶۰ هزار کارمند و ۴۵هزار میلیارد تومان گردش مالی در طول سال نقایص و ضعف هایی و مشکلاتی دارد اما هم اکنون گزارشات حاکی از رضایتمندی مردم از این سازمان است.

معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تأمین اجتماعی اظهارکرد: تلاش هیئت مدیره سازمان تأمین اجتماعی ما اینست که در یک بستر آرام و مطمئن بتوانند امر خدمت گذاری و خدمت رسانی را به نحو احسن انجام دهند و باور داریم که با همدلی و فضای مساعد و آرام می توان خدمت گذاری خوبی برای بیمه شدگان و مردم باشیم.

تاج الدین افزود: متأسفم از اینکه در مدت کوتاهی شأنیت سازمان تأمین اجتماعی خدشه دار شد و امروز این سازمان یک نهاد تأثیرگذار و عظیم و ملی است مورد تعریف، تجمید و تحسین بزرگان نظام قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: این سازمان امروز توانسته جایگاه خود را در ریل اجرایی کشور قرار دهد و در دولت تدبیر و امید با تدبیر حرکت کند و همگان را به آینده بهتر و مطمئن تر امیدوار کند.

معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تأمین اجتماعی خاطرنشان کرد: این سازمان با عظمت و بزرگی که دارد حیف بود که در گذشته باشگاه سیاسی شد و امروز بر فراز همه واحد های تأمین اجتماعی پرچم سفید برافراشته شده که متعلق به هیچ جناح، گروه و نگاه سیاسی نیست بلکه به مردم و بیمه شدگان و مستمری بگیران و بازنشستگان متعلق دارد.

تاج الدین با بیان اینکه مدعی نیستیم که همه چیز را مرتفع کرده ایم و بهار خوشی را پدید آورده ایم، بیان کرد: متأسفم از اینکه نیمی از مستمری بگیران این سازمان حداقل حقوق را دریافت می کنند اما افتخار می کنیم که سعی و تلاش کردیم بتوانیم درد ها و مشکلات آنها را رفع کنیم.

وی با اشاره به صحبتهایی در خصوص جدایی بخش درمان از سازمان تأمین اجتماعی کشور عنوان کرد: این امر از نظر کارشناسی پذیرفته نبود و مجلس با این امر مخالفت کرد و منافع این سازمان تحکیم یافت و بخش درمان همچنان در تأمین اجتماعی ماند.

برای خدمات رسانی مطلوب به بیمه شدگان از هیچ تلاشی فروگذار نخواهم کرد

مدیرکل جدید تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای خدمات رسانی مطلوب و ارزنده به بیمه شدگان و جلب رضایت جامعه هدف خود از هیچ گونه تلاشی فروگذار نخواهم کرد.

عباس نورمحمدی در مراسم معارفه خود افزود: هیچ نیتی جزء خدمت به بیمه‌شدگان و مردم استان کهگیلویه و بویراحمد ندارم و در این راه دست یاری به سوی همه همکاران خود دراز می‌کنم.

IMG_3042

وی اظهارکرد: از ظرفیت همه مسئولان استانی، نهاد و دستگاه‌های اجرائی باید برای ارائه خدمات به جامعه هدف استفاده کرد.

مدیرکل جدید تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد یکی از رویکرد های اساسی خود را تعامل و ارتباط مثبت با مجموعه مدیریتی استان، نماینده ولی فقیه، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ائمه جمه عنوان و بیان کرد: از کارشورایی و مشورتی برای پیشبرد بهتر امور استفاده خواهم کرد.

نورمحمدی اضافه کرد: بدون نگاه‌های سیاسی باید به جامعه هدف خدمات‌رسانی کرد.

در پایان این مراسم از زحمات گودرز بهادری مدیر کل سابق تقدیر و عباس نور محمدی بعنوان مدیر کل جدید تأمین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • خودم گفت:

    ایگم ای مسئول دفتر زارعی من ای جلسه چه ایکنه !!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • ناشناس گفت:

    جناب بهادری انسان کاری متعهدومتخصصی بودن واقعا مدیر خوبی بودن خداهرجا هستن پشت وپناهشون باد

پربازديد