تاریخ درج خبر : 1393/09/26
کد خبر : ۴۲۳۶۲۵
+ تغییر اندازه نوشته -

طرح‌های راکد بخش کشاورزی فعال می‌شوند

معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد از برنامه‌ریزی این سازمان برای فعال کردن طرح‌های راکد بخش کشاورزی خبر داد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد، عصر امروز قدرت‌الله ویسی به همراه مدیر مالی و مدیر حوزه ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه بازدیدهای دوره‌ای خود از مراکز خدمات کشاورزی و شهرستان‌ها از خانه ترویج سوق و مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان لنده بازدید کردند.
معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در این بازدید اظهار کرد: برنامه ما این است که در کنار توجه به تولید همه محصولات کشاورزی، کشت و تولید محصولات استراتژیکی چون گندم و کلزا در اولویت تولید باشند.
وی با بیان اینکه افزایش راندمان تولید در بخش کشاورزی، عزم و همکاری همه‌جانبه را می‌طلبد، بیان کرد: تنها در این صورت است که بخش کشاورزی در عمل آسیب نخواهد دید.
ویسی با بیان اینکه برای کنترل و مدیریت بهتر هزینه‌ها متناسب با اعتبارات موجود، نظارت بر پروژه‌ها و شفافیت مالی در دستور کار این معاونت است، یادآور شد: ارتباط مستمر با بهره‌برداران، کشاورزان و تولیدکنندگان از دیگر اقدامات لازمی است که باید در این دوره با جدیت و مدیریت بهتری دنبال شود.
معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به وجود برخی طرح‌های راکد و نیمه‌ فعال، عنوان داشت: باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم که طرح‌های نیمه‌فعال و راکد بخش کشاورزی به چرخه تولید بازگردند.
دست سودجویان بازار کود شیمیایی قطع می‌شود
وی، توزیع به موقع کود و نظارت بر توزیع آن را نیز مهم دانست و تصریح کرد: باید به شیوه‌های مختلف دست سودجویان و واسطه‌گرها را از بازار کود قطع کنیم.
این مسئول عنوان کرد: مصرف کود شیمیایی متناسب با نوع محصول و فصل کشت از مواردی است که باید به کشاورزان اطلاع‌رسانی شود و اینگونه نباشد که شاهد مصرف بی‌رویه کود شیمایی در مزارع این استان باشیم.
ویسی به استعدادهای شهرستان لنده در بخش باغبانی اشاره کرد و افزود: در مناطقی از دلی‌مهرجان و دلی‌خیارکار توسعه باغات باید در دستورکار مدیریت جهاد کشاورزی این شهرستان قرار گیرد.

پرداخت‌های عادلانه، جلوگیری از تضییع حقوق پرسنل

این مسئول که به همراه سی‌سختی و منصوری مدیران مالی و حوزه ریاست سازمان جهاد کشاورزی همراه با کشاورزان در چندین مزرعه حضور پیدا کردند، از نزدیک حرف‌ها و مشکلات کشاورزان را شنیدند.
معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد، رعایت عدالت و انصاف در هرگونه پرداخت و ارائه حق و حقوق پرسنل، جلوگیری از ترجیح دادن منافع فردی و شخصی به منافع سازمانی و ارائه خدمت به عموم مجموعه سازمانی را از اولویت‌های این معاونت عنوان کرد.
وی تشریح کرد: آهنگ تغییرات در برنامه‌های مربوط به این معاونت در سازمان جهاد کشاورزی به صدا درآمده و در بخش‌هایی، تغییرات و اعمال اولویت‌ها و برنامه‌ها آغاز شده است.
ویسی در پایان بر ضرورت نظارت دقیق بر هزینه‌ها و پروژه‌ها و فعال کردن طرح‌های راکد تأکید کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد