تاریخ درج خبر : 1393/09/29
کد خبر : ۴۲۵۰۳۱
+ تغییر اندازه نوشته -

انتصاب روسای سه دانشگاه پیام نور استان

طی احکام جداگانه، روسای دانشگاه پیام نور لنده، بهمئی و باشت منصوب شدند.

با حضور مدیر نظارت و ارزیابی دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد، فرماندار و مسئولان شهرستان لنده، داراب طیبی به عنوان سرپرست جدید دانشگاه پیام نور لنده معرفی شد.

۱۳۹۳۰۹۲۷۰۰۰۰۶۵_PhotoL

صبح امروز با حضور مسئولان استانی و شهرستانی ، مراسم تودیع و معارفه روسای دانشگاه پیام نور شهرستان لنده برگزار شد.
در این مراسم که با حضور مدیر ارزیابی و نظارت دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، داراب طیبی به عنوان سرپرست جدید دانشگاه پیام نور شهرستان لنده معرفی و از خدمات دو ساله احمد انصاری رئیس سابق دانشگاه پیام نور لنده تقدیر شد.
احمد انصاری دارای تحصیلات عالیه مدیریت صنعتی در سال ۹۱ با حضور مسئولان شهرستان به عنوان رئیس دانشگاه پیام نور لنده معرفی شد و تاکنون در این شهرستان به ارائه خدمات علمی و آموزشی مشغول بوده است.
داراب طیبی از کارمندان دانشگاه پیام نور دهدشت که همزمان با راه‌اندازی این دانشگاه در مرکز کهگیلویه استخدام شد و از سال ۸۵ لغایت ۸۷ به عنوان مسئول آموزش این دانشگاه مشغول به فعالیت بوده و از سال ۸۹ تاکنون نیز به عنوان مسئول اداری مالی دانشگاه به کار خود ادامه داده است.

*************

طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد، رئیس جدید دانشگاه‌ پیام نور باشت منصوب شد.

طی حکمی از سوی دکتر نجیب زاده رئیس دانشگاه پیام نور استان کهگیلویه و بویراحمد صمد رنجبر جایگزین سید رامین تقوی رئیس فعلی دانشگاه پیام نور باشت شد.

رنجبر پیش از این مسئولیت ریاست دانشگاه پیام نور واحد بهمئی را بر عهده داشت.

تودیع و معارفه رؤسای جدید و قدیم دانشگاه پیام نور باشت با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در محل این دانشگاه در روز شنبه ۲۹ آذر ۹۳ برگزار خواهد شد.


رئیس دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد طی حکمی سید سجاد موسوی‌مطهر را به عنوان رئیس دانشگاه پیام نور بهمئی منصوب کرد.

مراسم تودیع و معارفه رؤسای پیام نور واحد لیکک با حضور مسئولان پیام نور کهگیلویه و بویراحمد و مسئولان شهرستانی در لیکک برگزار  شد.

موسوی‌مطهر عضو هیئت علمی پیام نور واحد دهدشت، مشاور مالی رئیس پیام نور استان، مدیر گروه رشته‌های حسابداری و اقتصاد پیام نور دهدشت و پژوهشگر برتر استانی است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد