تاریخ درج خبر : 1393/09/29
کد خبر : ۴۲۵۱۱۰
+ تغییر اندازه نوشته -

دانشگاه علوم پزشکی استان موفق‌ترین دستگاه در جذب اعتبارات ملی

معاون برنامه‌ریزی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، دانشگاه علوم پزشکی استان را به عنوان موفق‌ترین دستگاه‌ در جذب اعتبارات ملی معرفی کرد.

حسن نوروزی در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: یکی از محوری‌ترین نشست‌ها و شوراها در هر استانی شورای برنامه‌ریزی است که به صورت منظم در استان ما با حضور اعضای شورا برگزار می‌شود.

معاون برنامه‌ریزی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ادامه از لزوم پیگیری برای جذب اعتبارات ملی از سوی دستگاه‌های استانی سخن به میان آورد و گفت: دستگاه‌ها باید برای اینکه پروژه‌های مربوطه سر و سامانی گیرند در عمل به فکر جذب اعتباراتی غیر از اعتبارات استانی باشند.

وی با بیان این که نباید چندان به اعتبارات ماده ۱۸۰ دلخوش باشیم و بعد از اعتبارات استانی نباید تنها به فکر استفاده از این اعتبارات بود، تصریح کرد: اعتبارات ماده ۱۸۰ تصمیم خوبی بود که در کشور برای رونق بخشیدن به وضعیت پروژه‌های عمرانی گرفته شد اما باید از محل‌های دیگر نیز بودجه و اعتبارات را برای رونق‌بخشی بیشتر به پروژه‌ها جذب کنیم.

معاون برنامه‌ریزی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگری از اظهارات خود با قدردانی از دانشگاه علوم پزشکی که پی‌گیر جذب اعتبارات از طریق ملی است، تصریح کرد: با اجرای طرح تحول سلامت راهی جز این هم نیست که مدیران برای جذب اعتبارت بیشتر همه تلاش و عزم خود را به کار گیرند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد