تاریخ درج خبر : 1393/09/29
کد خبر : ۴۲۵۳۷۲
+ تغییر اندازه نوشته -

لدنی نژاد: رعایت نکات ایمنی از اولویت‌های اصلی آبفای شهری است

مدیرعامل شرکت آبفای شهری استان گفت: رعایت نکات ایمنی از اولویت‌های اصلی در اجرای پروژه های آبفای شهری است.

به گزارش سایت استان به نقل از  روابط عمومی آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد،سید علی لدنی نژاد در جمع کارکنان این شرکت با اشاره به اهمیت رعایت لزوم نکات ایمنی و حفاظت HSE در پروژه های اجرایی گفت: رعایت نکات ایمنی در پروژه های واگذار شده به پیمانکاران منتخب و نیز پروژه های که توسط واحدهای اتفاقات آب ادارات تابعه صورت می پذیرد باید به صورت جدی مورد توجه قرار گیرد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد افزود: نصب تابلو و چراغ هشدار دهنده و نوار خطر حفاری باید به نحو مطلوب و استاندارد در هنگام اجرای پروژه ها انجام شود تا کارگران در حاشیه امن مناسب به کار خود بپردازند.
لدنی نژاد با بیان اینکه حوزه اتفاقات آبفای شهری اجرای اصولی تعمیرات و حفاری ها در مناطق مورد نظر در دستور کار خود قرار دهند عنوان کرد: با این کار علاوه بر جلوگیری از دوباره کاری و ایجاد هزینه های مضاعف رضایت مردم و شهروندان نیز جلب خواهد شد.

وی از ناظران و مهندسان شرکت آبفا خواست تا نظارت دقیق بر اجرای پروژه های فنی را در دستور کار خود قرار دهند و از هر گونه کم کاری در روند اجرای طرح های عمرانی گذشت نکنند و با متخلفان برخوردهای قانونی و بازدارنده صورت گیرد.

لدنی نژاد ابراز داشت : هرگونه خسارتی که در اثر سهل انگاری و اجرای ناقص پروژه ها به اشخاص حقیقی یا حقوق وارد شود جبران آن بر عهده پیمانکار و مدیر مربوطه خواهد بود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد