تاریخ درج خبر : 1393/09/29
کد خبر : ۴۲۵۴۳۳
+ تغییر اندازه نوشته -

پارک ساحلی

پارک ساحلی بر روی رود بشار که در ورودی شهر یاسوج در قسمتی بنام ترمینال قرار دارد یکی از متنوع‌ترین و زیباترین اماکن تفریحی موجود در شهر یاسوج است .

این پارک تفریحی وگردشگری با مساحت فاز۱۴هکتار، برآورد اولیه فاز یک ۲۰میلیارد ریال، سطح فضای سبز ۱۰هکتار، تعداد اصله ۲۰۰۰نهال و مجری این طرح، شهرداری شهر یاسوج است.

سا۴

وسعت این پارک از پارک های دیگر شهر یاسوج، بیشتر است.به چشم انداز زیبای حاشیه رودخانه بشار وارد شده است اما از این پس باید حاشیه این رودخانه یک ظرفیت بالفعل شده مطلوب برای رونق گردشگری و توسعه خدمات رفاهی مردم خواهد بود.

سا۷

این طرح بزرگ فضای سبز ساحلی را در توسعه فضای سبز شهری ، بهبود شرایط زیست محیطی این محدوده از رودخانه بشار موثر است.

سا۵

وجود رود آرام بشار در کنار این پارک فضایی متفاوت را جهت گذراندن لحظاتی به یاد ماندنی فراهم کر ده است.

منطقهٔ اقلیم سردسیری و هوای معتدل متمایل به سرد در تابستان باعث شده بسیاری از گردشگران مخصوصا گردشگران قسمت جنوب کشور به این استان و در پارک ها بخصوص پارک ساحلی اوقات خوشی را بگذرانند. امکانات تفریحی .

سا۶

هوای دلنشین رودخانه جذابیت خاصی را به این مکان داده و میتوان گفت مکانی شلوغ برای تفریح مردم می باشد. با نزدیک شدن به فصل گرما تفریح ، سرگرمی و قایق سواری در رودخانه بشار یاسوج و پارک ساحلی این شهر رونق گرفته است .

سا۸

قایق سواری ..اسکیت بازی .وسایل برقی برای بازی کودکان ومکان زیبای پیست دوچرخه سواری باعث شده مردم و گردشگران بیشتر وقت خود را در این مکان بخصوص در تابستان ها بگذرانند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد