تاریخ درج خبر : 1393/10/01
کد خبر : ۴۲۵۸۷۷
+ تغییر اندازه نوشته -

«مدیران فرهنگی استان، متشکریم»

سایت استان: فریدون هاشمی

انگار عادت کرده ایم با پایان گرفتن دوره مدیریت افراد قلم تخریب به دست بگیریم و عقده های شخصی و فریادهای بیهوده خود را پشت سرشان تکرار کنیم.
آنگونه که در خاطر دارم به خصوص در نهادهای فرهنگی استان ما هرکس که رفته است کسی به بدرقه اش دستی تکان نداده و تشکری نکرده است.
همیشه نقد منصفانه راهگشا بوده است اما تخریب ها و تهمت ها ی یک طرفه و عاجزانه ای که تنها برای عرض اندام یا عقده گشایی صورت می گیرد بی گمان تنها نشان دهنده دل های بیمار و فاسدی است که در تاریکی می ایستند و بی آنکه چراغی روشن کنند به این و آن لعنت می فرستند.
ما هماره در تاریخ خویش مردمی ساده و بی ریا و قدرشناس بوده ایم. کوچکترین محبت و خدمت را به بهترین شکل پاسخ می دادیم. صفای ایل و تبار ما از دل پاک و بی آلایش آنها حکایت می کند. و ما چه بد وارثانی هستیم اگر این خصلت نیکو را فراموش کنیم و مانند انسان های درمانده و حقیر پشت سر کسانی حرف بزنیم که کم یا بیش مدتی را به این ولایت خدمت کرده اند.

من به رغم همه مسایلی که می دانم و می دانید و نقدهای که در جای مناسب و متناسب آن قابل بیان است به پاس مدیریت چند ساله برادران خوب، پاک و بی آلایشم «رضا پارسیان نژاد» و «امین کمالوندی» در نهادهای فرهنگی استان و خدمات خوبشان در مجموعه هایی که کمترین بودجه ممکن را داشته و با دست بسته و کم بضاعت تنها با تلاش و همت خود چراغ هنر را روشن نگه داشتند از صمیم دل به ایشان خسته نباشید عرض نموده و به پاس عمری که در این راه صرف کردند کمال تقدیر و تشکر را به عمل می آورم.

امیدوارم فرهنگ تشکر و قدردانی از کسانی که حتی یک روز برای هنر و فرهنگ این سرزمین تلاش کردند زنده مانده و قدردان زحمات اینگونه افراد باشیم.

برادران خوبم
متشکرم. از این که خادم فرهنگ و هنر این استان بودید از شما تشکر می کنم. برای تان آرزوی شادی، خوشبختی و موفقیت دارم.

*مسول انجمن شعر و ادب استان

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • باران گفت:

  زبان طنز در هر فرهنگی وجود دارد دوستان موضع گیری نکنند
  استاد هاشمی در خصوص همه کاندیداهای قدر شعر طنز دارد
  و جیره خوار کسی نیست و یک کارمند ساده است چون تملق بلد نیست
  بین این مردم بی ذوق نپیسم خوبه
  دو سه سالی یه غزل هم بنویسم خوبه

 • ناهید،م گفت:

  این دوتا مدیر باهم هم که بودند نمی توانستند دوشاخ ملخی را از هم باز کنند،چه جای شکر و مدحت؟

 • اریا گفت:

  خیلی هم خوب

 • هنردوز! گفت:

  الان این گفته شما جناب «هنردوست» چه ربطی به موضوع داره؟ … این روح های کثیف حقیر و عقده های بچه گانه نباید یه جایی خفه خون بگیره؟

 • خوب گفت:

  فریدونی از هنرمندان خوب و دوست داشتنی استان می باشد.قدرش را بدانیم

 • هنردوست گفت:

  خوب است شما هم هویت فکری ثابتی داشته باشی گرچه همگان میدانند روسای انجمنها هنری وابسته تر از کارمندان به مدیران هستند؟!

 • دانشجو گفت:

  ای فریدون ،ای تامرادی دانا ،ای فرهیخته ای که هیچگاه به آنجایی که استحقاقش را داشتی به دلیل تنگ نظری وبد اندیشیه ها نرسیدی ! تورا به خاطر همه دانایی ها یت وبه پاس همه با انصافیها یت سپاس می گویم

پربازديد