تاریخ درج خبر : 1393/10/05
کد خبر : ۴۲۷۷۷۰
+ تغییر اندازه نوشته -

رونق گردشگری،اقتصاد شهرستان دنا را شکوفا می‌کند

فرماندار دنا گفت: رونق گردشگری، اقتصاد شهرستان دنا را شکوفا می کند.

۸

مدیر کل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان که به دعوت فرماندار شهرستان دنا حضور یافته بود از قابلیت ها و پتانسیلهای شهرستان در عرصه های گردشگری و میراث فرهنگی بازدید کرد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی فرمانداری دنا در حاشیه این بازدید علی تاج امیری با اشاره به قابلیت ها و توانمندی های بکر و طبیعی شهرستان دنا (شهر سی سخت) به عنوان شهر نمونه گردشگری درجنوب کشور گفت: این پتانسیل های کم نظیر در عرصه گردشگری طبیعی و میراث فرهنگی شایسته توجه و نظر ویژه است.

فرماندار دنا افزود: این منطقه گردشگری که دارای فضاهای خاص و طبیعی است می شود با برنامه ریزی صحیح و مدون در جهت جذب سرمایگذار بخش خصوصی و حمایت ، همکاری مردم و دیگر نهادهای دولتی زمینه اشتغال و تولید منطقه را فراهم نمود.

نماینده عالی دولت در شهرستان دنا که از منطقه گردشگری کوه گل و چشمه میشی به همراه مدیر کل سازمان گردشگری استان ، رئیس شورای اسلامی شهر سی سخت و دیگر مسئولین محلی بازدید نمودند با بررسی مسیرهای منتهی به این مناطق که در سالهای گذشته دارای مشکلات ترافیکی بوده که بنحوی ترافیک در این مسیرها بسیار مشکل ساز و موجب سلب راحتی مردم می شود از این رو تعریض و احداث پارکینگ این جاده ها بسیار ضروری است.

تاج امیری در ادامه بیان داشت: با توجه به در پیش بودن فصل بهار و تابستان باید بسترهای لازم را در جهت جذب گردشگران داخلی و خارجی فراهم نمود چراکه زمینه جذب با احداث زیرساخت های گردشگری از جمله مسیر رفت و برگشت ، ساماندهی ورود و خروج ،احداث بازارچه سنتی ،شرایط اسکان گردشگرو توریست در این مناطق بکر و طببیعی در کنار دنای سبز و برفی میسر خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • غلامی گفت:

    اقایی که کامنت میذاری ومیگی بجای شهرستان دنا سی سخت ابروی سی سخت به شهرستان دنا بودنشه

  • ناشناس گفت:

    آقای آرام چطور شده مدتیه همه عینک دودی می زنند. چرا در مسئولت های گذشته استفاده نمی کردند؟

  • شهر گفت:

    ک جون خوت کم شهرستان دنا دنا کنیت بنویسید سیسخت

پربازديد