تاریخ درج خبر : 1393/10/06
کد خبر : ۴۲۸۴۰۳
+ تغییر اندازه نوشته -

معاون آبفا: آموزش نقش بسزایی در کارایی نیروی انسانی دارد

معاون آبفای شهری کهگیلویه و بویراحمد گفت: آموزش نقش بسزایی در کارایی نیروی انسانی دارد

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد علی‌رضا جتتی صبح امروز در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: نیروی انسانی متخصص و توانمند از ارکان اصلی برای تحقق اهداف هر دستگاهی است.

ژمعاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد افزود: آموزش نیروی‌های انسانی نقش بسزایی در افزایش کارایی نیروها دارد و به همین منظور توسعه آموزش به خصوص آموزش‌های کاربردی به صورت ویژه در دستور کار معاونت برنامه‌ریزی آبفای شهری کهگیلویه و بیوراحمد قرار خواهد گرفت.
جنتی با اشاره به اینکه برگزاری دوره‌های کاربردی برای مدیران و کارشناسان شرکت آب و فاضلاب شهری نقش موثری در افزایش توانایی و کارایی آنان خواهد، داشت بیان کرد: نیروی انسانی اصلی‌ترین سرمایه این شرکت است به همین جهت باید به امر آموزش آنها نگاه ویژه‌ای داشته باشیم.
معاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: جذب نخبگان و استفاده از نیروهای زبده و حرفه‌ای نیز به نوبه خود باعث افزایش کارایی شرکت آب و فاغضلاب شهری استان خواهد شد.
وی حمایت از طرح‌های پژوهشی و اختراعات متناسب با وظایف آبفای شهری را از دیگر برنامه‌های این شرکت عنوان کرد و گفت: این موضوع در میانکارکنان این شرکت به خوبی جا افتاده و همین موضوع باعث شده اختراعات کاربردی خوبی در حوزه‌های مختلف آب و فاضلاب توسط کارکنان این شرکت به ثبت برسد.
وی با اشاره به رویکرد وزارت نیرو در تحقق سند چشم انداز تصریح کرد: افزایش سرعت در اجرای پروژه‌ها، افرایش بهره وری و شفاف سازی اطلاعات از رویکردهای اصلی وزارت نیرو در جهت تحقق سند چشم‌انداز و تحقق اقتصاد مقاومتی هستند.
جنتی بیان کرد: شرکت آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد نیز با تمام توان در جهت تحقق این اهداف تلاش خواهد کرد و سعی دارد با تقویت و توانمندسازی نیروی انسانی موجود در شرکت به این اهداف دست پیدا کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد